Akçaabat’ın Sesi gazetesinin değerli ailesine ve siz, yine aileden olan, değerli okurlarına esenlikler dileyerek söze başlamak istiyorum.

Akçaabat’ın Sesi gazetesinin değerli ailesine ve siz, yine aileden olan, değerli okurlarına esenlikler dileyerek söze başlamak istiyorum. Bundan böyle haftalık yazılarımla aranızda olmaya çalışacağım. Bu kıvançla bana bu olanağı sağlayan gazetemize teşekkür ediyorum.

Yazmak benim için, yaşamın uzun ince yolunda karşıma çıkan, ayağıma takılan taşlarla savaşım içinde olmaktır. Bunu, yürüyebilmemin başat koşulu olarak görüyorum. Dolayısıyla ortaya çıkan üründe bir güzellik (!) sözü vermem olası değil. Can Yücel’in dizesiyle, ne kadar kötü kokarsak o kadar iyi olabiliyor bazen. Ama organik bir ürün olacağının sözünü verebilirim. Sonuçta sizin de anladığınız gibi bu ürün, en önce kendim içindir.

İlk yazımda görüşmek dileğiyle.

Özgeçmiş

1981 Akçaabat doğumludur. İlk ve orta öğrenimini babasının görevi nedeniyle Rize’de tamamladı. Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 2004 yılında mezun oldu.. Halen Trabzon'daki özel muayenehanesinde mesleğini yapmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır. Atatürkçü Düşünce Derneği Trabzon Şubesi’nin yönetim kurulunda görev yapmaktadır.

2016 Temmuz'unda Kıyı Dergisi Yayınlarından çıkmış şiir oldum ben sende adlı ve 2020’de Klaros Yayınlarından çıkmış anahtar konuştu adlı iki şiir kitabı bulunmaktadır. Şiirlerinden bazıları Hayâl, Kurşun Kalem ve Kıyı Dergilerinde yayımlanmıştır.