• DOLAR 32,25 %0.14
  • EURO 35,00 %0.27
  • ALTIN 2.418,85 %0.37
  • BİST100 10.677 %-1.07
  • BITCOIN 69.000 %2.83
  • ETHERIUM 3.730 %1.17
18°
11:56 Spor

Akçaabat Belediyesince kamu kurum ve kuruluşları arasındaki iletişimi güçlendirmek için organize edilen ‘Kurumlar Arası Futbol Turnuvası Reşit Sivrikaya Sezonu’ başladı.

10:57 Bölgesel

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, İran İslam Cumhuriyeti Trabzon Başkonsolosluğu’nu ziyaret ederek Başkonsolos Naser Mohebati’ye taziyelerini iletti.

10:48 Bölgesel

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, iş insanı ve müze kurucusu Dursun Ali İnan Vefa Gecesi programına katıldı. Başkan Genç, “Dursun Ali İnan doğduğu topraklara yatırım yaparak Uzungöl’ü marka haline getirdi” dedi.

1 gün önce Bölgesel

Trabzon Büyükşehir Belediyesi ekipleri dur durak bilmeden çalışmalarını sürdürüyor. Başkan Genç’in talimatı ile harekete geçen ekipler, yaz mevsimi öncesi plajları ve kıyıları daha sağlıklı hale getirerek halkın kullanımına hazırlıyor.

1 gün önce Bölgesel

Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, şehrin turizmini geliştirmek amacıyla Turizm İşletmecileri ve Seyahat Acentelerinin temsilcileriyle bir araya gelerek istişare toplantısı gerçekleştirdi.

1 gün önce Kültür Sanat

Muhteşem bir eser olan “Alaz Türkerinin (Lazlar) Tarihine Giriş Kitabı’nın imza ve söyleşi günü Akçaabat’ta yapıldı.

1 gün önce Siyaset

İYİ Parti Trabzon Milletvekili Yavuz Aydın, Hükümetin Açıkladığı Yaş Çay Alım Fiyatını Eleştirdi.

1 gün önce Bölgesel

Trabzon Büyükşehir Belediyesi, "Engelleri Aşalım, Ganita’da Buluşalım" temasıyla farkındalık etkinliği düzenledi. Etkinlik, çeşitli aktivitelerle özel gereksinimli bireylerin ve ailelerinin katılımıyla coşkulu bir şekilde gerçekleşti.

1 gün önce Bölgesel
2 gün önce Siyaset

CHP Milletvekili Suiçmez'den Mecliste Hükümete Sert Eleştiriler: Çay Üreticisinin Serzenişini Meclise Taşıdı.