Ak Parti Trabzon Milletvekili Aday Adayı Abdulkadir URALOĞLU'Trabzon'da Gerçekleştirmiş Olduğu Ziyaretlerine Ara Vermeden Devam Ediyor.

Uraloğlu Kendine Çok Yoğun Program Yapsada Yorulmadan Ziyaretlerini Aralıksız Sürdürüyor.Bir Günde Rekor Ziyaret Gerçekleştiren Abdulkadir Uraloğlu,Trabzon İnşaat Mühendisleri Odasına, YOL-İŞ Sendikası 1 ve 2 Nolu Şube Başkanlıklarına,Trabzon Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliğine,Trabzon Ticaret Borsasına,TSİAD’I  Ve Trabzon Memur-Sen İl Başkanlıklarına Ziyaretlerde Bulundu.

TÜM MESLEKTAŞLARIMIZIN ARKASINDAYIZ

AK Parti Trabzon Milletvekili Aday Adayı Abdulkadir URALOĞLU İnşaat Mühendisleri Odasını ziyaret etti.

Ziyarette TMMOB Başkanı Mustafa YAYLALI “ Biz inşaat mühendisleri olarak şehirde yapılan projelerde katılımcılığın düşük olduğunu düşünüyoruz. Yapılacak olan ve Kamuoyuna açık olan projelerde bizlerin de düşünceleri alınsın istiyoruz. Mesleğin getirmiş olduğu bir tecrübeyle bazı noktalarda ki hataları görebiliyoruz. Bu bakımdan sahada ve bürokrasi de meslektaşlarımızın hepsini destekliyoruz. Bizim dilimizden anlayan birisi olsun.” dedi

URALOĞLU “Değerli görüşlerinizden ve desteklerinizden dolayı teşekkür ederim. Biz tabii bu yola girerken bir makama talip olmadık tersine makam bırakarak hizmete talip olduk, meselelere çözümcül yaklaşacağız,  Rahmetli Mustafa CUMUR vekilimiz gibi vatandaşı dinleyen ve derdiyle dertlenen biri olmak için sahaya indik. Rabbim hakkımızda hayırlısını verecektir. Dedi

AYRI BİR HEYECAN VE RUH VAR

AK Parti Trabzon Milletvekili Aday Adayı Abdulkadir URALOĞLU YOL-İŞ Sendikası 1 ve 2 Nolu Şube Başkanlıklarını ziyaret etti.

IMG-20150312-WA0004

1 Nolu YOL-İŞ Sendikası Başkanı Gökhan GEDİKLİ “Ziyaretten dolayı memnun olduk. Bizleri hatırlayarak yanımıza geldi ayağına sağlık. Abdulkadir bey siyasette yeni ama yılların siyasetçisi gibi maşallah. Basında görüyoruz okuyoruz belki de her siyasetçinin cesaret edip gidemeyeceği yerlere gidiyor, ziyaretlerde bulunuyor takdirlik bir olaydır.” Dedi.

URALOĞLU “Bende gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ediyorum. Bizler Karayollarına Bölge Müdürü olarak doğmadık.  Çalışarak, hizmet ederek merdivenleri birer birer çıktık. Aday Adayı olurken siyasetin bir hizmet aracı olduğu inancıyla yola çıktık. Biz ülkenin her köşesine ulaşmak için, insanlara eziyet veren yoldaki dikeni kaldırma anlayışı gibi ulvi bir inançla çalışan Karayolları Teşkilatında Karayolculuk ruhuyla yetiştik. Bütün birikimlerimizi insanımıza, ülkemize hizmet için kullanmaya aday olduk. Ayrıca Karayolları teşkilatında çalışanların sorunları da biliyorum. Çözümü için bundan sonra da gayret sarfedeceğim. Nasip olur da milletvekili seçilirsek teşkilatımızı da inşaallah en iyi şekilde temsil edeceğim. '' dedi

BİR AĞABEY OLARAK GÖRÜYORUZ

2 Nolu YOL-İŞ Sendikası Başkanı Hüseyin BALABAN “ Abdulkadir beye biz ağabey diyoruz. Kendisi bizim manevi bir büyüğümüzdür.  Aday gösterilsin veya gösterilmesin bu şehirde karşılığı olan herkesimce sevilen nadir insanlardan biri kendisi. Bizden biri olması tabii bizim için ayrı bir mutluluk. Bu meslekten gelen bu işin zorluklarını bilen yarın bunlara çözüm üretecek olan biri olarak görüyoruz. Trabzonun demiryolu meselesi ile de yakından ilgilenebilecek konuya vakıf biri olması da ayrı bir artı. Trabzon için Rahmetli Mustafa Cumur ağabeyimiz gibi çalışacak, halkın yanında olacak samimi insanları biz her zaman destekleyeceğiz.” Dedi.

URALOĞLU “ Ben bu güzel ithamlarından ötürü Başkanım ve yönetim kuruluna teşekkür ediyorum. Sizlere layıık olmaya çalışacağım. Meslekten gelen birikimlerimizi artık kullanma zamanıdır. Bunun da yolu Hemşehrilerimizin bize vekalet vermesinden geçiyor. Bu şehirin çocuğuyum; köyümden, şehrimden hiç kopmadım. Dışardayken de ne yaparımda Trabzon da bir yere zerre kadar faydam olur  diye düşünürdüm. Vebali büyük olan böyle bir yükün altından sizlerinde katkısıyla kalkabileceğimi düşünüyorum.” dedi.

ESNAF BİR BABANIN EVLADI

AK Parti Trabzon Milletvekili Aday Adayı Abdulkadir URALOĞLU Trabzon Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliğini ziyaret etti.

Trabzon Esnaf ve Sanaatkarlar Odası Birliği Başkan Metin Kara URALOĞLUNUN esnaf bir ailenin bir bireyi olmasının faydalarına değinerek şunları söyledi: “Sn. Uraloğlu hem kentimizin sorunlarını iyi bilen, hem de Ankarada bizi layıkıyla temsil edebileceğine inandığımız arkadaşlarımızdan birisidir” dedi.

URALOĞLU : Bize güvenip destek veren esnafımıza karşı mahcup olmamak ve ilgilerine mazhar olmak için mesai mefhumu gözetmeksizin çalışmak, zorlaştırıcı değil; kolaylaştırıcı politikalar üretmek için bu makamlara adayız. Toplumumuzun belkemiği olan ve eskiden gelen mahalle kültürümüzü tekrardan yeşertecek mahalle bakkalını güçlendirmek, esnaflarımızı rahatlatacak adımları atmak,  bu doğrultuda politikalar geliştirerek, takipçisi olacağız.”  Dedi.

FINDIĞI HER ZAMAN KONUŞUYORUZ ULAŞIMDAN NE HABER ?

AK Parti Trabzon Milletvekili Aday Adayı Abdulkadir URALOĞLU Trabzon Ticaret Borsasını ziyaret etti.

Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Güngör KÖLEOĞLU “ Sn. Aday Adayımızın Karayolları Bölge Müdürlüğü yapmış olmasından dolayı ben şunu söylemek istiyorum; Fındığı biz her zaman konuşuyoruz, konuşuruz. Asıl mesele olan Trabzonun Ulaşım ağından ne haber var ?” dedi.

URALOĞLU “Sn. Başkanım sordu bende  cevaplamaya çalışayım. Evet Trabzon demiryolununda gerçekleşmesiyle bütün ulaşım modlarına sahip olacak ve ulaşım modları arasındaki entegrasyonda sağlanacaktır. Karadeniz'in Coğrafi yapısı denize dik dağlardan ve vadilerden oluşması nedeniyle ulaşım hem çok önemli hemde zor. Çok iş yaptık ancak daha yapacaklarımız var. Kanuni Bulvarının 3,5 km'lik Bölümü'nü bu sene açıyoruz, Önümüzdeki senede Boztepe'ye kadar bitireceğiz. Kanuni Bulvarının bitişiyle eş zamanlı olarak Güney Çevre Yolunun başlama konumuna getirilmesi için işin takipçisi olacağız. Belki kısım kısım ihale edilmesi de faydalı olacaktır.” Dedi.

TURİZME YOL LAZIM

AK Parti Trabzon Milletvekili Aday Adayı Abdulkadir URALOĞLU TSİADI ziyaret etti.

TSİAD Başkanı Nezih ONUR “Trabzon turizm yatırımları için her yıl daha da artarak bir cazibe merkezi haline geliyor. Gerek Arap turizm, gerekse Rusların ilgisi oldukça büyük. Ama bu gelen turisti Trabzonda tutacak gerek ulaşım anlamında gerekse de tesis anlamında sıkıntılarımız var. Bunların çözümü turizm hacmini  dolayısıyla da geliri ve istihdamı artıracaktır.'' dedi

URALOĞLU “ Trabzonumuz gün geçtikçe değeri anlaşılan doğası ve deniziyle ön plana çıkmaktadır. Son yıllarda Yayla Turizmine özellikle turistlerin ilgisi oldukça büyük olduğunu görüyoruz.  Yaylalarımızın daha etkin kullanılması için Doğu Karadeniz de “Yeşil Yol” projesi ile ulaşım dolayısıyla altyapı yatırımları gelişecek, böylece hem turist sayısı hem de geceleme sayısı artacaktır. Trabzon'umuz için olmazsa olmaz konumdaki turizm geliştikçe işsizlik sorunu da halledilecektir. Bizde bu konuyu yakından takip ederek katkı sağlayacağız. '' dedi.

URALOĞLU “ÜLKE GÜNDEMİNDEN KOPUK OLMADILAR”

Trabzon Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Abdulkadir URALOĞLU Trabzon Memur-Sen İl Başkanlığını ziyaret ederek İl Başkanı Mehmet KARA ve yöneticileriyle görüş alışverişinde bulundu.

Memur-Sen İl Başkanı Mehmet KARA sendikalaşma konusunda geldikleri seviye hakkında bilgi vererek STK olarakda Türkiye genelinde sağladıkaları katkılardan bahsetti. Karşılaştıkları bazı problemlerden bahsetti. Özellikle bazı Kamu Kurumlarında sendika faaliyetlerin yürütülmesinde problemlerle karşılaştıklarını; bu konuda kurum amirlerinin yaklaşımlarının önemli olduğuna vurgu yaptı.

URALOĞLU, gerek memuriyet görevi sırasında, gerekse de çıktığı siyaset yolunda sendikaların önem verdği ve gereken katkıyı sağlamaya çalıştığını söyledi. Memur-Sen’in Memur haklarını savunurken Türkiye gündemine de uzak kalmadığını tersine ülkemizin geçtiği kritik süreçlerde hep aktif görev alarak gereken katkıyı sağladığını ifade etti.

URLOĞLU,“Bundan sonra görevim ne olursa olsun ülkemize insanımıza hizmet edecek olanların daima yanında olacağız.” dedi

IMG-20150312-WA0000

IMG-20150312-WA0001

IMG-20150312-WA0003

IMG-20150312-WA0004

IMG-20150312-WA0005

IMG-20150312-WA0006

IMG-20150312-WA0010

IMG-20150312-WA0012

IMG-20150312-WA0014