AKÇAABAT BELEDİYESİ YENİ SEZON ETKİNLİKLERİNE START VERDİ

FOTOĞRAFÇILIK KURSU SERGİSİ AÇILDI

Erol Günaydın Sanat Merkezi’nde Akçaabat Belediyesi tarafından düzenlenen fotoğrafçılık kursu kursiyerleri sergi açtı. Fotoğraf Sanatçısı Osman Zeki Demirkale tarafından verilen fotoğrafçılık kursu kursiyerleri en güzel fotoğraflarını sergiledi. Türk Halk Müziği konseri öncesi açılan sergiye ilgi hayli yoğundu.

BELEDİYE TÜRK HALK MÜZİĞİ KOROSU YENİ SEZONUN İLK KONSERİNİ VERDİ

Akçaabat Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu Şef Serdar Pul Yönetiminde Erol Günaydın Sanat Merkezi’nde Bir Konser Verdi. Konser davul zurna eşliğinde kına gecesi canlandırması ile başladı.

Türk Halk Müziği Korosunun Müzik Ziyafeti Yaşattığı konsere Akçaabat Kaymakamı Soner Şenel, Akçaabat Belediyesi Başkanı Şefik Türkmen, Akçaabat Belediyesi Başkan Yardımcısı Osman Parlayan,  Belediye meclis üyeleri, ilçe daire amirleri ve çok sayıda Türk Halk Müziği sever katıldı.

Tek bölüm halinde verilen konsere katılan izleyiciler sıkılmazken aksine coşku ile hem konseri izlediler hem de konser boyunca söylenen türkülere eşlik ettiler.

Türk Halk Müziği Sezon Sonu Konseri Sonrası Koro Şefi Serdar Pul’a Çiçek Takdimini Kaymakam Soner Şenel ile Belediye Başkanı Şefik Türkmen yaptı.

Türkmen: “Belediye Türk Halk Müziği Korosu Konserinin muhteşem geçtiğini, bu vesile ile kendisini, koro elemanlarını ve emeği geçen herkesi kutluyorum” açıklamasında bulundu.

ADO_3629

ADO_3666

ADO_3701

DAA_6740

foto sanatçıları