MHP Trabzon Milletvekili Aday Adayı mimar Şener Pul, ilçeleri adım adım dolaşmaya devam ediyor. Trabzon’da sıkılmadık el, çalınmadık kapı bırakmayacağız, sloganıyla tam gaz ziyaretlerini sürdüren Şener Pul, Trabzon’un ilçelerini tek tek dolaşıyor.  

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 25. Dönem Trabzon Milletvekili Aday Adayı Şener Pul her gittiği ilçede önce MHP teşkilatlarına uğruyor hem de halkın arasına girip halkla sohbet ediyor. 

“HALK ADAMI”SİMİT YEDİ ÇAY İÇTİ

‘Halk Adamı’ tanımlamasına yakışır bir şekilde, ilçelerde yaya olarak gezen MHP Milletvekili Aday Adayı Şener Pul, halkın gönlünde taht kurdu. Vatandaşlarla sohbet ederek sorunlarını bire bir dinleyen Pul, şimdiden vatandaşların sorunlarını çözme noktasında yardımcı olmaya başladı.

 İNSANCA YAŞAMAK İÇİN TEK ÇARE, MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ’DİR

Ülkedeki kötü gidişata dikkati çeken MHP Trabzon Milletvekili Aday Adayı Şener pul,  “İnsanca yaşamak için tek çare Milliyetçi Hareket Partisi’dir. Milliyetçi Hareket, içinde milletin olmadığı ve içinde Türk ve İslam değerlerinin bulunmadığı hiç bir hedefi asla kabul etmeyecektir. Milliyetçi Hareket, aslını, neslini asla ve asla inkâr etmeyecek, Türkiye'yi şaha kaldırmak, milletin yüzünü güldürmek için geceyi gündüze katacak ve çok çalışacaktır” ifadelerini kullandı.

TRABZON ŞENER PUL`U BAĞRINA BASTI

Milliyetçi Hareket Partisi Trabzon Milletvekili Aday Adayı mimar Şener Pul Trabzon merkez ve ilçelerinde düzenlediği esnaf gezilerini Araklı, Düzköy ve köprübaşın’ da da sürdürdü. Esnaf ve partililer Pul’u bağrına bastı. Pul, ziyaretleri sırasında vatandaşın istek ve taleplerini dinledi. Vatandaşlar Şener Pul ile  sık sık hatıra fotoğrafı çektirdi.

IMG_8059

IMG_8077

IMG_8337

IMG_8343

IMG_8410

IMG_8457