Survivor Değil Bizim Düzköy

Gençlik Ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü Tarafından Trabzon Düzköy İlçesine Bağlı Haçkalı Yaylası’nda Gerçekleştirilen 5. Dönem Doğa Kampı Devam Ediyor.

????????

Gençlerin Serbest Zamanlarını Çeşitli Sosyal, Kültürel Ve Sportif Faaliyetlerle Değerlendirmelerini Sağlamak Amacıyla Trabzon Düzköy İlçesi Haçkalı Yaylası’nda 88 Erkek Öğrencinin Katılımı İle Düzenlenen Doğa Kampında Öğrenciler Rize’nin İkizdere İlçesinde Rafting Yapma Fırsatı Elde Ettiler. Çoğu Genç İlk Defa Rafting Yaptığını Belirterek, “ Adrenalin Çok Yüksek Bir Aktivite. İlk Kez Yaptık Ama Bundan Sonra Her Fırsatta Yapacağız“ Dediler.

Rafting Etkinliğinden Sonra Düzköy Doğa Kampı’na Gelen Öğrenciler Gecenin Sonunda Kamp Ateşi Yaktılar. Kampların Sorunsuz Geçtiğini İfade Eden Trabzon Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürü Cemalettin Yazıcı, “Şu Ana Kadar Trabzon Düzköy Doğa Kampına 281’i Kız, 126’sı Erkek Olmak Üzere Toplamda 407 Öğrenci Katıldı. Burada Çok Güzel Ve Eğlenceli Vakit Geçiriyorlar. Tamamıyla Sorunsuz Kamp Dönemi Geçiriyoruz. Türkiye’nin Farklı İllerinden Gelen Öğrenciler Trabzon’dan Mutlu Ayrılmalarını Görmek Bizleri Çok Memnun Ediyor” Şeklinde Konuştu.

????????

????????