Akçaabat Demirkapı Köyü Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği Ve Demirkapı Köyü Muhtarlığı Tarafından Organize Edilen Ve Her Ramazan Ayı İçerisinde Geleneksel Hale Getirilen İftar Yemeği Bu Yılda Yoğun Katılımla Gerçekleşti.

Akçaabat Demirkapı Köyü Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği Tarafından Geleneksel Hale Getirilen Ve Özellikle Demirkapı Köyündeki Vatandaşların Bir Araya Getirildiği İftar Yemeğinde Önce Dualar Okundu Daha Sonra İftar Açıldı.

Demirkapı Köyü Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği Başkanı Ali Can Burnaz İftar Yemeğine Davet Ettiği Misafirlere Ve Köyde Yaşayan Vatandaşlarla Bir Arada İftar Açmanın Yaşadığı Mutluluğu Dile Getirdi.Özellikle Çamlık Mahallesi Kılıç’ın Yeri Ve Kasap Muzaffer’in Yerinde Yenilen Güveçler Ve İçilen Çorbalar İftar Yemeğine Damgasını Vurdu.

Akçaabat İlçe Özel İdare Müdürü Mehmet Kaba, Akçaabat Kütüphane Müdürü İsmail Sağlam, Gazeteci Ahmet Şefik Mollamehmetoğlu Ve Birçok Vatandaş’ın Katıldığı İftar Yemeği Sonrası Çaylar İçildi ,Sohbetler Yapılarak Bir Ramazan Yemeği Programı Daha Sona Ermiş Oldu.

İftar Programına Ait Fotoğrafları , Köksal Ustaoğlu'na Ait  Facebook Sayfasından Bulabilirsiniz...

Haberin Görüntüsü

http://www.youtube.com/watch?v=We_Y9G0r-T0&feature=youtu.be