Akçaabat Söğütlü Beldesi Kiler Market Üstünde Yeni Açılan, Cafe Bİ’yer-Duvak’lı Düğün Salonunda,22.11.2013 Cuma Günü Akşamı Saat 19.00’da,Bayanlara Özel Eğlence Gecesi Düzenlenecek.

Söğütlü Beldesinin Yeni Yüzü Ve Açıldığı Günden İtibaren Müşteri Potansiyeli Genişleyen Cafe Bİ’yer- Duvak’lı Düğün Salonu, Beldenin Ve Akçaabat’ın Parlayan Yıldızı Oldu.

Saadettin Turhan Ve Ortağı İbrahim Bektaş'ın Sahibi Olduğu Cafe Bİ’yer-Duvak’lı Düğün Salonu İlk Olarak Bayanlara Özel Müzikli Konser Eğlence Gecesi Düzenleyecek. Trabzon’un Önemli Sanatçılarından “KAPTAN”In Sahne Alacağı Gecenin Organizasyonluğunu, Cafe Bİ’yer-Duvak’lı Düğün Salonu Halkla İlişkiler Müdürü Derya Özbayrak Yapıyor.

IMG_1228Halkla İlişkiler Müdürü Derya Özbayrak’tan Edindiğimiz Bilgilere Göre,22.11.2013 Cuma Günü Akşamı Saat: 19.00’da Bayanlara Özel Düzenlediğimiz Eğlencemizde Gecemize Renk Katacak Çok Değerli Sanatçımız “KAPTAN” Bizlerle Olacak. Yeni Açtığımız Cafe Ve Düğün Salonumuzun Tanıtımını Amaçladığımız Gecemize 400 Davetli Bayan Katılacak. Yoğun Taleplerin Karşısında Sayımızı 400 Le Sınırlandırmak Zorunda Kaldık Ancak İlerleyen Aylarda Bayanlara Ve Baylara Özel Eğlencelerimiz İle Cafe Bİ’yer-Duvak’lı Düğün Salonunda Çok Daha Sürprizlerle Ve Konserlerle Karşılaşılacaktır.”Açıklamasında Bulundu.