Bordo-Mavi-Beyazlılar Da Ankara Demir Maçı Öncesi Tüm Hesaplar Galibiyet Üzerinde Yapılıyor. AKÇAABAT FK SEBAT ZAFERE ŞARTLANDI

Akçaabat Fk Sebat Teknik Direktör M.Akif Başaran, ‘’Ankara Demir Karşısında Sahaya Galibiyet İçin Çıkacağız. Sahada Her Şeyimizi Ortaya Koyacağız. Takımıma İnanıyorum.’’ Dedi.

İYİ BİR EKİP

3.Lig 3.Grupta Mücadele Eden Ve Bu Hafta Cumartesi Günü Saat:13.30’da Kendi Sahasında Ankara Demirspor’u Konuk Edecek Olan Akçaabat Fk Sebat’ta  Hazırlıklar Tüm Hızıyla Sürerken, Teknik Direktör Mehmet Akif Başaran, Rakipleri Karşısında Sahaya Galibiyet İçin Çıkacaklarını Söyledi. Başaran, Ligin Son Haftaları Yaklaştıkça Maçların Daha Da Zorlu Geçtiğini Belirterek, ‘’İç Saha Maçı Ve Bu Avantajımızı Değerlendirmek İstiyoruz. Bakıldığında Ankara Demirspor’un Pek Fazla Taraftarı Olmadığını Görebiliriz. Bu Nedenle Onlar İçin İç Ya Da Dış Saha Maçı Pek Fark Etmiyor. Sadece Psikolojik Olarak Etkilenebilirler.’’ Dedi. İyi Bir Ekibe Karşı Oynayacaklarını Dile Getiren Başaran, Şöyle Devam Etti:

EN KRİTİK MAÇ

‘’Belki De Bugüne Kadar Oynayacak Olduğumuz En Kritik Maç Olacak. Önümüzde Az Sayıda Maçlar Kaldı. Üst Sıralarda Yer Alan Takımlar Play-Off Mücadelesi İçerisindeler. Bizde Bu Takımlardan Biriyiz. Amacımız İlk 5’te Olmak. Tabi Ki Sezon Başından Beri Şampiyonluk Hedefi Olan Bir Ekibiz Ve Bu Hedefimiz Hala Geçerlidir. A.Demirspor İle Aramızda 1 Puan Fark Var. Galip Gelerek Hem Rahatlamak Hem De Rakibimizin Daha Üst Sırasında Yer Almak İstiyoruz. Bu Nedenle Sahamızda Oynayacak Olduğumuz Bu Maçtan Galip Ayrılan Taraf Olmak İstiyoruz. Sahada Her Şeyimizi Ortaya Koyacağız. Savunmada Dikkatli Olup, Daha Çok Üreten, Gol Ve Golü Bulan Taraf Avantajlı Olur. Gerçi Biz Golü Veya Golleri Son Dakikaya Kadar Arayan Taraf Olacağız. Takımıma İnanıyorum.