Karayolları Trabzon Bölge Müdürlüğü Neden Görevinizi Yapmıyorsunuz....

Hakkâri’nin Şemdinli İlçesinde, Bir Karakola Teröristlerce Yapılan Saldırıda Şehit Düşen Akçaabatlı Jandarma Er Gökhan Uzun'un Adının Verildiği Akçaabat Akcami Yanında Bulunan Üst Geçit ’teki İsimlerinin Üzerine Ak Parti Tarafından Asılan Başbakan Ve Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan’ın Posteri Hem Şehidin Ailesini Hem de Akçaabatlıları Öfkelendirdi.

20140804_163558 - Kopya

20140804_163623

20140804_163755Akçaabat’ta Yaşanan Bu Krizin Bir An Önce Ak Partililer Tarafından Çözülmesi Gerektiğini Söyleyen Akçaabat’lılar,”Ak Parti’nin Şehitlerimize Gösterdiği Hassasiyet Böylemi Olmalı. Baksanıza Üstgeçide Verilen Şehidin İsminin Bulunduğu Tabelaların Üzerlerine Cumhurbaşkanı Adayı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Kocaman Posterleri Asılarak Kapatıldı. Bizler Vatandaş Olarak Bu Görüntü Karşısında Öfkemiz Büyük. Öfkemiz Ancak Şehidin İsminin Yazılı Olduğu Tabelanın Üstündeki Posterlerin Kaldırılmasıyla Son Bulacaktır. Açıklamasında Bulundular.

Ayrıca, Akçaabat Akcami Yanındaki Üst Geçide Verilen Şehit Jandarma Er Gökhan Uzun’un İsminin Yazıldığı Metal Tabela Özellikle Yağışlı Havalarda Pas Tutması Şehitlerimize Ne Kadar Değer Verildiğini Gözler Önüne Seriyor. Toprağımızın Her Metrekaresinin Şehitlerle Var Olduğunu Anlatan Akçaabatlı Vatandaşlar Bu Paslı Tabelanın Akçaabat İlçemize Yakışmadığını Sözlerine Eklediler.

Bu Arada, Şehit Jandarma Er Gökhan Uzun’un Ailesi Bu Anlamsız Ve Çirkin Görüntünün Bir An Önce Düzeltilmesini Yoksa Biz Kendimiz Gidip Vatan İçin Şehit Olan Evladımızın Yazılı Olduğu Tabelanın Üzerini Örten Posterleri Kendimiz Kaldırırız. Açıklamasında Bulunurken “Bu Ülkenin Her Karış Toprağında Şehitlerimiz Vardır. Zaten İçimiz Yanıyor Memleketimiz İçin Evladımız Şehit Oldu. Manevi Anlamda İsminin Yaşatılması Bizlere Mutluluk Veriyor. Ancak Böyle Bir Rezaletin Görüntüsü Yüreğimizi Burktu. Bize Göre Şehidin Üstüne Branda Örterek Kapatanların Şehitlerin Nezaretinde Zavallı İnsan Olduklarını Düşünüyoruz.”