Erol Günaydın Sanat Merkezi’nde minik tiyatro severler ve aileleri için ‘Bana Bir Masal Anlat’ adlı çocuk tiyatro oyunu sahnelendi.

Çocuk Tiyatrosuna Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim ve minik tiyatro severlerle aileleri katıldı.

‘Bana Bir Masal Anlat’ adlı çocuk tiyatro oyunu ile çocuklar hem eğlenceli hem de öğretici bir atmosferde keyifli anlar yaşadılar. Etkinlik kapsamında, çocuklar sevdikleri masal kahramanlarını sahnede canlı olarak gördü ve onların maceralarına tanık olmak fırsatını yakaladılar. Renkli kostümler ve etkileyici dekorasyonlarla donatılmış sahne, çocukların hayal dünyasını zenginleştirirken, masalın büyülü atmosferini yaşamalarını sağladı.

FATMA BAŞKAN “SANDIKLAR YENİDEN SAYILACAK DİYE UYKULARI KAÇTI” FATMA BAŞKAN “SANDIKLAR YENİDEN SAYILACAK DİYE UYKULARI KAÇTI”

‘Bana Bir Masal Anlat’ adlı çocuk tiyatro oyununun sonunda duygu ve düşüncelerini dile getiren Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, kültür ve sanat etkinliklerinin devam edeceğini belirterek, çocukların sanatla iç içe büyümesi ve eğitici aktivitelere katılımının önemine vurgu yaptı. Ailelerin de bu tür etkinliklere katılımını teşvik eden Başkan, kültür sanatın şehri Akçaabat'ın bu yöndeki çabalarının süreceğini ifade etti.

Editör: Köksal Ustaoğlu