• DOLAR 32,25 %0.14
  • EURO 35,00 %0.27
  • ALTIN 2.418,85 %0.37
  • BİST100 10.677 %-1.07
  • BITCOIN 69.000 %2.15
  • ETHERIUM 3.735 %1.23
18°

Akçaabat belediyesi Haberleri

akçaabat belediyesi haberleri ve güncel akçaabat belediyesi gelişmeleri, akçaabat belediyesi ile ilgili tüm video, akçaabat belediyesi fotoğrafları ve akçaabat belediyesi haberleri Akçaabat'ın Tarafsız, İlkeli, Objektif İnternet Haber Sitesi sitemizde


Spor

Akçaabat Belediyesince kamu kurum ve kuruluşları arasındaki iletişimi güçlendirmek için organize edilen ‘Kurumlar Arası Futbol Turnuvası Reşit Sivrikaya Sezonu’ başladı.

Spor

Akçaabat Belediyesi tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlama etkinlikleri kapsamında düzenlenen Liseler arası Futbol Turnuvası, final...

Kültür Sanat

Akçaabat Belediyesi’nin organizesinde bu yıl 4’üncüsü düzenlenen Çocuk Tiyatroları Şenliği sona erdi.

Kültür Sanat

Akçaabat Belediyesi tarafından bu yıl 4.sü düzenlenen Akçaabat Çocuk Tiyatroları Şenliği, renkli etkinliklerle başladı.

Bölgesel

Akçaabat Belediyesi tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında Liseler Arası Futbol Turnuvası başladı.

Bölgesel

Akçaabat Belediyesi, Akçaabat’a değer katacak vizyon projelerin hayat bulması için çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Bölgesel

Akçaabat Belediyesi, çevre temizliği duyarlılığı oluşturmak isteyen Trabzon Üniversitesi öğrencilerine tam destek veriyor.

Bölgesel

Ankara Trabzon Dernekler Federasyonu tarafından Ankara Altındağ Başkent Millet Bahçesi’nde organize edilen Ankara Trabzon Tanıtım Günleri sona erdi.

Eğitim

Akçaabat Belediyesi tarafından açılan Robotik Kodlama ve Steam kursu, geleceğin yazılımcı minikleri tarafından yoğun ilgi görüyor.

Bölgesel

Trabzon Dernekler Federasyonu tarafından organize edilen Ankara Trabzon Tanıtım Günlerine katılan Akçaabat Belediyesi, Ankara’da etkinlik alanında açtığı stantla ziyaretçilerini ağırlıyor.

Eğitim

Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama etkinlikleri kapsamında Osmanbaba İlk ve Ortaokulu'nu...

Bölgesel

Akçaabat Belediyesi tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı vesilesiyle düzenlenen futbol turnuvası devam ediyor.