Hem Ünal Karaman Hem De Mustafa Akçay, Umut Bulut'un Mutlaka Transfer Edilmesini İstiyor. Yıldız Futbolcu Da Yeşil Işık Yaktı. Yönetim Fransa Seferine Çıkıyor.

Geride Bıraktığımız Sezonda Trabzonspor En Çok Sıkıntıyı Gol Yollarında Çekti. Henrique Sezon Boyunca Beklentileri Karşılayamadı, Halil Son Haftalarda Açıldı. Büyük Umutlarla Transfer Edilen Emre Güral’a İse Ne Şenol Güneş Ne De Tolunay Kafkas Şans Tanımadı. Yeni Teknik Patron Mustafa Akçay, Gol Sıkıntısını Çözmek İçin Biri Yerli Ve Biri Yabancı Olmak Üzere İki Forvet İstiyor.

Yerli Olarak Yönetimden Tek Talebi Var: Umut Bulut. Aynı Şekilde, Yeni Sportif Direktör Ünal Karaman Da Umut’un Transfer Edilmesinden Yana. Yıldız Forvet, Yaptığı Açıklamada Trabzonspor İçin, “Yuvama Dönerim” Deyince Yönetim Harekete Geçti. İbrahim Hacıosmanoğlu, Kurmaylarını Fransa’ya Göndererek Toulouse’la Pazarlıklara Başlayacak. En Büyük Sıkıntı İse Galatasaray’ın Da Devrede Olması. Bu Nedenle Fransız Ekibi, Bonservis Bedeli İçin 3.5 Milyon Euro’dan Aşağı İnmeye Yanaşmıyor. Bordo-Mavililer, Toulouse’un İnadını Kıramazsa Umut Bulut’un Bizzat Devreye Girerek Rest Çekmesi Bekleniyor.

HABER:FANATİK