Bordo-Mavili Takımın Oynadığı Karşılaşma, Deplasman Yolculuğu Ve Teknik Direktör Abdullah Avcı'nın Oyuncularıyla Yaptığı Maç Toplantısına İlişkin Görüntülerin Paylaşıldığı Videoda, Takımın Gollerini Atan Maxi Gomez Ve Trezeguet'in Görüşlerine De Yer Verildi.

Avcı, Oyuncularıyla Yaptığı Toplantıda, "Yoğun Haftanın Son Günü. Güzel Bir Müsabaka. Hep Beraber Arkadaşınız İçin Hareket Etmeye Devam Edin. Bugün Burada Final Maçı Değil, 10. Hafta Maçı." İfadelerini Kullandı.

Karşılaşmada Takımının İlk Golünü Atan Gomez İse Yaptığı Gol Sevincine İlişkin, "Gol Sevincim Kızım Catalina İçindi. C Harfini Gösterdim. Çünkü Takıma Yardım Edebilmek İçin Attığım Tüm Golleri Kızıma Adıyorum." Dedi.

Trezeguet İse Öncelikle Maç İçin Hamdetmek İstediğini Belirterek, Şunları Kaydetti:

"Sonuna Kadar Mücadele Ettik. Harika Bir Takımımız Ve Teknik Ekibimiz Var Ve Tabii Ki Taraftarlarımız Da Her Zaman Yanımızdalar. Harika Taraftarlar Var. Bugün Kazanmayı Hak Ettik Ama Berabere Kaldık. Fakat Bu Sene Çok Fazla Maç Oynadık. Beşiktaş Maçına Gelmeden Önce 2 Maç Daha Oynamıştık Ancak O Sırada Rakibimiz Bizim Maçı Beklemeye Koyulmuştu Ve Bizden Daha Zinde Durumdaydılar. Ancak Savaştık Ve Kazanmayı Da Hak Ettik Ve İnşallah Sonraki Maçlar İçin Buradan Olumlu Şeyler Çıkarıp Devam Edeceğiz."

Editör: Köksal Ustaoğlu