Trabzon DİAMONG GÜZELLİK ve BAKIM HİZMETLERİ Sahibi Rüveyda Sevda Yavuz, Dudak Renklendirme,Dudak Simülasyonu İle İlgili Şu Açıklamalarda Bulundu.

“DUDAK RENKLENDİRME NEDİR?

En Çok Merak Edilen Soruların Başında Gelir. Özellikle Günün Her Anı Güzel, Canlı, Bakımlı Ve Dolgun Dudak Sahibi Olmak İsteyen Kadınlar Son Zamanlarda Dudak Renklendirme, Diğer Adı İle Dudak Pigmentasyonu Uygulamasını Yapmaya Başladı. Ünlülerin Son Zamanlarda Tercihi Olan Dudak Pigmentasyonu İle Her Gün Makyaj Yapma Zahmetinden Kurtulursunuz. Dudaklarınıza İstediğiniz Şekli, Rengi Verebileceğiniz Bu Uygulamanın Diğer Avantaji İse Tamamen Doğal Bir Görünüme Sahip Olması!

Dudak Renklendirme Ve Dudak Simülasyonunu Trabzon’da İlk Yapan Güzellik Diamond Güzellik Salonu Sahibi Rüveyda Sevda Yavuz, Güzellik Ve Bakım Hizmetleri Salonumuzda Kullandığımız Doğal Ve Organik Makyaj Boyaları İle Siz De Beklediğinizden Çok Daha İyi Sonuca Ulaşacaksınız. Açıklamasında Bulunarak Özellikle Genç Bayanların Tercih Ettiği Dudak Renklendirme Ve Dudak Simülasyonu İşlemiyle İlgili Aralık Ayının Sonuna Kadar Kampanya Yaptıklarını Dile Getirdi.

DİAMONG GÜZELLİK MERKEZİNDE “DUDAK DOLGUNLAŞTIRMA VE RENKLENDİRME UYGULAMASI SAYESİNDE;”

-Dudakların daha belirgin olması sağlanır,

-Düzensiz dudak hattı düzenlenerek, ruj ve parlatıcıların, dudaklardan akması engellenir,

-Dudaklara dolgun ve çekici bir görünüm kazandırılır,

-Dudaklardaki yara ve uçuk izlerinin, renk farlılıklarının gizlenmesi sağlanır.

Dudak dolgunlaştırma ve renklendirme uygulaması 3 yıla kadar kalıcılığını korumaktadır.

DİAMONG GÜZELLİK MERKEZİNDE “KALICI DUDAK RENKLENDİRME”

Kalıcı Dudak Renklendirme İşlemi Derinin Çok Altına İnmeden Yüzeye Yakın Yerlere Organik Boyalarla Yapılan Ve Kalıcılığı Belirli Bir Süre Devam Eden İşlemlerden Oluşmaktadır. Dudaklara Yapılan Renklendirmede İstenilen Renk Seçilmektedir. Çeşitli Faktörler Sonucu Dudaklardaki Solgunluk Kendi Özelliğini Kaybetmiş Şekilde Görülmektedir. Hem Dudak Çizgisi Görülmez Hem De Dudaklardaki Renk Pigmentleri Çok Ölü Durduğu İçin Görsel Açıdan Cansız, Solgun Görüntü Tüm Yüzü De Etkilemektedir. Kadınlar Bu Durumdan Rahatsız Olduğu İçin Dudaklarında Yaşadıkları Solgunluk Sorununu Çözmek Adına Belirli Süreyle Kalıcılık Sağlayan Dudak Renklendirme İşlemine Başvurmaktadır. Kalıcı Dudak Renklendirme İle Oldukça Etkili Ve Başarılı Sonuçlar Çok Kısa Bir Sürede Elde Edilmektedir.

DİAMONG GÜZELLİK MERKEZİNDE “KALICI DUDAK RENKLENDİRME İŞLEMİ”

Her Daim Bakımlı Olmayı Sağlayan Kalıcı Dudak Renklendirme İşlemleri Yüksek Kalitede Gerçekleştirilir. Uygulama Dudak Derisinin Üst Yüzeyine Yapılan Bir İşlem Olduğundan Dolayı İşlem Sırasında Ağrı Yada Acı Hissedilmez. İşlem Yapılmadan Önce Dudaklara Krem Sürülerek Hafif Uyuşturulmaktadır. Bununla Birlikte Dudak Kalemi İle Dudaklarınız Çizilerek Yapılacak İşlemin Hatları Belirlenir. Renk Seçimi İçin Hem Ten Hem De Yüz Ve Dudak Şekline Uygun Olabilecek Ton Uzman Ekibimiz Tarafından Müşterilerin De İstekleri Göz Önünde Bulundurularak Belirlenir. Renk Belli Olduktan Sonra Yapılan İşlemler Yaklaşık Olarak Yarım Saat Devam Eder. İşlem Mikro İğneler Aracılığı İle Yapılır. Bu İğneler Tek Kullanımlık Olmaktadır.

İğne Aracılığı İle Derinin En Üst Yüzeyinin Bir Alt Dokusuna İstenilen Renk Pigmenti Eklenmektedir. Yapılan İşlemlerde Doğallık Ön Planda Tutulur. İşlem Özellikle Doğru Renk Seçimi İle Yapıldığında Harika Sonuçlar Vermektedir. İşlem Sonucunda Dudaklardaki Solgunluk Kaybolacak Ve Canlı Bir Görünüm Kazanılacaktır.  Kalıcı Dudak Renklendirme İşlemiyle Renklerin Dudaklardaki Kalıcılık Süresi Yaklaşık Olarak İki Yıl Olmaktadır. Bununla Birlikte, Uygulama Doğal Renklerle Uyumu Yakalayacak Şekilde Yapılmaktadır. Uygulama İle Birlikte Dudaklar Daha Dolgun Görünüme Kavuşur. Çünkü Daha Önceden Silik Olan Dudaklar Renklendirilerek Belirginleştirildiğinde Daha Dolgun Bir Görünüm Olmaktadır. Kalıcı Dudak Renklendirme İşleminden Sonra Dudakta Hafif Şişkinlikler Olabilir Fakat Bu Geçici Bir Durumdur. Yaklaşık Olarak 3 Saate Kadar Şişlikler Geçer. Uygulama, Makyaj Yapmadan Doğal Güzellik Sağlamaktadır.

Editör: Köksal Ustaoğlu