Konu İle İlgili Sebat Veteranlar Kulübü Derneği Başkanı Erdal Akkol, Açıklama Yaptı;

Sadi Tekelioğlu hocamızı bünyemize katmaktan çok mutluyuz. Kendisi ile birlikte veteranlar kulübümüze güç kattık.25-29’Eylül 2023 Tarihleri arasında Antalya Belek’te düzenlenecek olan 15.vetaranlar Türkiye şampiyonası 50.Yaş üstü turnuvada takımımızın başında Sadi Tekelioğlu hocamız olacak. Onun önderliğinde maçlarımıza çıkacağız. İnşallah daha önceki yıllarda gösterdiğimiz başarılarımızı Sadi Tekelioğlu nezaretinde gösterip 50 yaş üstü veteranlar Türkiye şampiyonluğuna ulaşırız. Son olarak, şuanda Antalya’da düzenlenecek olan Turnuva öncesi antrenmanlarımıza Sadi Tekelioğlu hocamızın önderliğinde devam ediyoruz.

SEBAT VETERANLARIN YENİ YERİ YAKINDA AÇILIYOR

Sebat Veteranlar Kulübü Dernek Başkanı Erdal Akkol; Kurumsal kimliğini kazanmak için Sebat İş Hanının 7.Katında Yeni yerimizi yakın zamanda hizmete sunacağız..

Veteranlar Kulübü Derneği olarak kendi yerimizi satın aldık. Akçaabat ilçemize yeni bir kulüp binası kazandırdık. Eski spor camiasından yetişen sporcuların gelip oturup dinlenip sohbet edebilecek oldukları bir yer kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Nasipse ekim ayının son haftası sebat vetaranlar kulübün yeni yerine açılış töreni gerçekleştireceğiz. Şimdiden Akçaabat’ımıza hayırlı olsun.

Editör: Köksal Ustaoğlu