Erol – Esin Küçükaslan çiftinin çocukları Doğan Can ile Fatma – Yavuz Uçar çiftinin çocukları Merve’nin düğünleri ailelerin sevenlerini bir araya getirdi. Remzi Garden Düğün Salonunda yapılan düğüne Akçaabat belediye başkanı Osman Nuri Ekim, CHP Trabzon il başkanı Nurcan Aşçı Demiröz, CHP Akçaabat ilçe başkanı Mustafa Bak, CHP Trabzon il kadın kolları başkanı Ayşe Nil Bektaş, İş adamı Ali Türen Öztürk, CHP Akçaabat Belediye Meclis Üyeleri, iş Adamları STK temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Genç çiftin nikâhını kıyan Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, çifte tavsiyeler vererek hayat yolunda mutluluk ve huzur diledi.

Nikâh töreninde damat Doğan Can Küçükaslan’ın şahitliklerini iş adamı ali türen Öztürk, CHP Trabzon İl Başkanı Nurcan Aşçı Demiröz, CHP Akçaabat İlçe Başkanı Mustafa Bak, CHP İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Nil Bektaş Yaparken Gelin Merve Nur Uçar’ın Şahitliklerini Tuğba Lena Efe, Büşra Şahinoğlu, Berna Betül Uçar, Bekir Şahin Yaptı.

Nikahın ardından özel olarak hazırlandıkları dansı sergileyen Doğan Can  ve Merve, uzun süre ayakta alkışlandı. Daha sonra genç çift arkadaşları ve aile dostlarıyla birlikte uzun süre eğlendi.

Genç çiftin aileleri gelenlerle yakından ilgilenerek, ‘’Bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza teşekkür ederiz. Onların mutluluğu hepimizin mutluluğu oldu. Allah evlatlarımıza sağlıklı güzel yıllar nasip etsin’’ dediler.

Editör: Köksal Ustaoğlu