(Kavaklı Mahallesi Sahil Caddesi No:2 Akçaabat) adresinde hizmete açılacak olan “Kamiloğlu köfte 1973” isimli işletme, Akçaabat ilçesine yeni bir soluk getirecek.

Akçaabat İlçenin en merkezi bölgelerinden bir tanesine açılacak olan işletme için hazırlıklarda son aşamaya gelindi. Haziran ayı sonlarına doğru resmen açılmasın beklenen “Kamiloğlu Köfte 1973”de Akçaabat Köfte, Antrkot Pirzola, Kuzu Pirzola, Balık Çeşitleri, Yöresel Kahvaltı, Yöresel Çorba, Günün Çorbaları, Tavuk Pirzola, Özel Kamiloğlu 1973 Hamburger çeşitleri başta olmak üzere birbirinden güzel lezzetler ilçe sakinleri ile buluşacak.

İşletmeciliğini Gökhan Yıldırmış, Serdar Yıldırmış Ve Coşkun Yıldırmış’ın yapacağı Akçaabat ve Trabzon bölgesinin yeni lezzet durağı bu ay sonuna doğru görkemli bir açılış gerçekleştirecek.

GENİŞ VE FERAH BİR ORTAMDA MÜŞTERİLERİNİ AĞIRLAYACAK

Oldukça geniş ve ferah bir ortamda müşterilerini ağırlayacak olan “Kamiloğlu Köfte 1973” işletme ortakları Gökhan Yıldırmış, Serdar Yıldırmış ve Coşkun Yıldırmış Akçaabat ilçesine önemli bir lezzet durağı kazandıracaklarını açıkladı. Genç işletmeciler yaptıkları ortak açıklamada, “Akçaabat ilçemize yeni bir soluk getiriyoruz. İşletmemiz içkisiz olup hazırlıklarımız tüm hızıyla devam ediyor. Amacımız hafta sonuna kadar müşterilerimizi ağırlamaya başlamış olacağız. Tecrübemiz ve kalitemiz ile ilçede vazgeçilmez bir işletme olacağımızdan şüphemiz yok. Çok yakında resmi açılış törenimizde görüşmek üzere” ifadelerini kullandı.

Editör: Köksal Ustaoğlu