Yoğun katılımın gerçekleştiği düğünde danslar edilip, horonlar oynanıp, halaylar çekilip şarkılar söylenerek unutulmaz anlar yaşandı.

Akçaabat Arçelik Topsakal Ticaret’in Sahibi Şule - Sıtkı Topsakal çiftinin oğlu Ayberk Topsakal’ın düğün töreni 29 Temmuz 2023 Cumartesi günü akşamı Akçaabat Mare Blu Hotel düğün salonunda gerçekleştirildi.

Gaziantep’in Tanınmış Ailelerinden Sebahat – Cumali Kılınç’ın kızı Ezgi Kılınç ile Akçaabat’ın Tanınmış Ailelerinden Şule – Sıtkı Topsakal çiftinin oğlu Ayberk Topsakal, Mare Blu Hotel düğün salonuna davetlilerin alkışları ve yanan meşalelerin arasında geldiler. Mutlulukları gözlerinden okunan Ezgi – Ayberk Topsakal çifti düğünün ilk dansını gerçekleştirdiler.

Muhteşem bir organizasyon ile gerçekleşen düğünde düğün salonu tıklım tıklım dolarken çok sayıda misafir ve aile yakınları katılım sağladı. Düğüne katılan davetliler gelin ile damadın birbirlerine çok yakıştığını belirterek, “Ömür boyu mutlu olsunlar, bir yastıkta kocasınlar” temennisinde bulundu.

Horonların oynandığı, halayların çekildiği, Yaş pastaların kesildiği, havai fişeklerin atıldığı doyasıya eğlencenin tavan yaptığı ezgi – Ayberk Topsakal’ın muhteşem düğünü finalinde çekilen aile fotoğrafları ile son buldu.

Akçaabatın Sesi İnternet Sitesi-Ustaoğlu Medya Ajans olarak Ezgi – Ayberk Topsakal çiftine mutluluklar dileriz.

Editör: Köksal Ustaoğlu