31 Mart 2024 yerel seçimleri öncesi Akçaabat İlçesinde Partilerinden Belediye Başkan Adayı Gösterilen adaylar arasındaki yarış gitgide hızlanmaya devam ediyor.

İYİ Parti Akçaabat Belediye Başkan Adayı Erol Gedikli Akçaabat ilçesinde esnafa yönelik ziyaretlerine devam ederek destek istemeye devam ediyor. Gedikli’nin ilçe genelinde gerçekleştirdiği ziyaretlerine İYİ Parti Akçaabat ilçe başkanı Bilgehan Şimşek ve Partililer eşlik etti. Vatandaşların ve esnafların şikâyet ve önerilerini dinleyen İYİ Parti Akçaabat Belediye Başkan Adayı Erol Gedikli “Siz Akçaabatlı Vatandaşlarımız İçin Buradayız” mesajı verdi.

AKÇAABAT’IMIZIN BİLMESİNİ İSTERİM Kİ BU BİR SON DEĞİL YENİ BİR BAŞLANGIÇTIR AKÇAABAT’IMIZIN BİLMESİNİ İSTERİM Kİ BU BİR SON DEĞİL YENİ BİR BAŞLANGIÇTIR

Esnafın ve halkın yoğun ilgisiyle karşılanan İYİ Parti Akçaabat belediye başkan adayı Erol Gedikli ve Partililer “DEĞİŞİM” vurgusu yaparak, ekonomide güçlü, işsizliğin, yoksulluğun yaşanmadığı, kalkınmış, gelişmiş bir Akçaabat için İYİ Parti kadrosuna seçimlerde destek talep ettiler.

Erolgedikli

Editör: Köksal Ustaoğlu