Eda Nur ile Uğur yüzlerce davetlinin katıldığı ve her detayın düşünüldüğü muhteşem düğün ile hayatlarını birleştirdi.

Ankara Akçaabat Horon Gençlik Ve Spor Kulübü Başkanı Yusuf Altınbaş, Akçaabat Kalıntaş Gold Düğün salonunda düzenlenen muhteşem düğün töreni ile oğlu Uğur Altınbaş’ı evlendirdi.

Akçaabat’ın sevilen sayılan ailelerinden Emine – Yusuf Altınbaş’ın oğlu Uğur Altınbaş ile Konya Ereğli ilçesinin sevilen ve sayılan Ailelerinden Songül – İdris Şahinler ’in kızı Eda Nur Şahinler uzun süre unutulmayacak muhteşem bir düğün ile hayatlarını birleştirdiler.

Akçaabat Kalıntaş Gold Düğün salonunda yapılan düğüne başta Ankara, Konya olmak üzere Akçaabat ilçesinden yüzlerce davetli katıldı.

Altınbaş ile Şahinler aileleri düğünün başından sonuna kadar düğüne gelen davetlilerle yakinen ilgilendiler.

Eda Nur ile Uğur Altınbaş’ın muhteşem düğününe CHP Trabzon Milletvekili Sibel Suiçmez şahsen Katılım Sağlarken, İYİ Parti Trabzon Milletvekili Yavuz Aydın Gönderdiği Telgraf İle Genç Çiftleri Tebrik Etti.

Akçaabat belediye başkanı Osman Nuri Ekim ve Akçaabat ilçesinde yer alan Siyasi Parti Başkanları STK temsilcileri mahalle muhtarları düğün salonuna çok sayıda çiçek göndererek evlilik yolunda genç çiftleri kutladılar.

Eda Nur Şahinler Altıntaş – Uğur Altıntaş çiftinin Düğününe gelen davetliler evlenen genç çifte takı ve hediyelerini vererek ömür boyu mutluluklar dilediler.

Takı merasiminin öncesinde genç çiftler birlikte Düğün pastasını kestiler. Kesilen düğün pastası davetlilere ikram edildi.

Ankara’dan düğüne katılan, Ankara Akçaabat Horon Gençlik Ve Spor Kulübü Folklor ekibi gösterileri ile düğüne renk kattılar. Eğitmenleri damat Uğur Altınbaş başta olmak üzere gelin Ada Nur Şahinler Altınbaş’ı aralarına alarak gönüllerince eğlenen folklor ekibi düğüne katılanlar tarafından ayakta alkışlandı.

Kalıntaş Gold Düğün salonun orkestrasının birbirinden güzel çaldığı dans müziği ve oyun havalarıyla Eda Nur İle Uğur Altıntaş çiftinin bu mutlu gününe katılan davetli misafirler saatlerce doyasıya eğlendiler.

Düğüne bir renkte yöresel kemençe sanatçısı Hasan Seis kattı. Saatlerce çaldığı horon havaları ile düğüne katılanlar gönüllerince horon oynadılar.

Editör: Köksal Ustaoğlu