Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Milletvekili Adayı Eczacı Musa Hacıoğlu, Akçaabat İlçesinde Esnafı Ziyaret Ederek, Esnafla Tek Tek İlgilendi, Dertlerini Dinledi. Akçaabat Esnaflarının Yoğun İlgi Gösterdiği CHP Trabzon Milletvekili Adayı Musa Hacıoğlu, Esnaf Ziyareti Çalışmasında Kendisine Yöneltilen Sorulara Da Cevap Verdi.

MİLLETVEKİLİ AYDIN: SAYIN CUMHURBAŞKANI İFTİRA ATTIKLARINI İTİRAF ETTİ. TÜRK MİLLETİNDEN ÖZÜR DİLEMELİLER MİLLETVEKİLİ AYDIN: SAYIN CUMHURBAŞKANI İFTİRA ATTIKLARINI İTİRAF ETTİ. TÜRK MİLLETİNDEN ÖZÜR DİLEMELİLER

Özellikle Son Yıllarda Esnafımızın Yaşadığı Ekonomik Sıkıntıları Yakından Takip Ettiklerini Ve Çözüm Yollarını Bildiklerini İfade Eden Hacıoğlu; “Pandemi Döneminden İtibaren Son Birkaç Yıldır Esnafımızın Yaşadığı Sıkıntıları Biliyoruz. Bu Sıkıntılar Sadece Bir Bölgede Değil Tüm Ülkede Yaşanıyor. Esnafımızın Sıkıntılarının Çözümü İçin CHP Olarak Programlarımız Hazır. Akçaabatlı Esnafın Sıkıntılarının Çözümlerinin Takipçisi De Biz Olacağız.” Açıklamasında Bulundu.