Huzuru bozmak isteyenler iş başında

Bülent Cumur Fenerbahçe'ye yapılan saldırıyı kınadı...

Fenerbahçe otobüsüne yapılan saldırıya bir tepki de Fransa Paris Trabzonlular Derneği Başkanından geldi. Cumur saldırının zamanlamasına dikkat çekti.

HUZURU BOZMAK İSTEYENLER İŞ BAŞINDA

Paris Trabzonlular Derneği Başkanı Bülent Cumur Fenerbahçe-Rizespor maçı sonrası İstanbul’a gitmek üzere karayolu ile Trabzon Havalimanına gelen Fenerbahçe otobüsüne yapılan saldırıyı şiddetle kınadıklarını belirterek “Bu vahim olay sonrası şok olduk. .Bu yaşananları insan olarak asla kabul etmek mümkün değil. Zamanlama çok önemli, biz bunu genel seçimler öncesi ülkemiz üzerinde yaratılmak istenen kirli bir oyunun parçası olarak görüyorum.3 Temmuz şike sürecinden beri Fenerbahçe takımı Trabzon’a ve Rize’ye geliyor. Şimdi ye kadar bir olay yaşanmadı da şimdi kim yada kimler bu çirkin saldırıyı tezgahladı bunu oryaya çıkarmak gerek” dedi.

ÖZAK’TA ŞOK OLDU!

Paris’te gerçekleşen “Trabzonlular Gecesi organizasyonunda” bu üzücü olayın haberini aldığını belirten Bülent Cumur geceye katılan AK Parti Trabzon Milletvekili Faruk Nafiz Özak ve İstanbul Milletvekili Metin Külünk’le anında tepki koyduklarını belirterek “Hepimiz şok olduk, büyük üzüntü duyduk. Fransa’da yaşayan Trabzonlular ve Türkler hep beraber ortak tepkimizi koyuyoruz. Bu  yaşanan saldırı bir hainliktir, spor barış ve kardeşliktir. Trabzon’da hiç kimse bu teröre asla prim vermez, kimse buna alkış tutma bu da böyle biline” dedi.