Eurosport'un Haberine Göre Beşiktaş, Trabzonspor'un Milli Kalecisi Tolga Zengin İle Ön Protokol Anlaşması Yaptı.

Teknik Direktörden Futbol Şubesine Kadar Sezona Birçok Yenilikle Başlayan Beşiktaş, Başkanlık Seçimi Ve Transfer Görüşmeleriyle De Oldukça Yoğun Bir Haziran Ayı Geçirdi. Teknik Adam Koltuğuna Slaven Bilic'i Getiren Siyah Beyazlılar, Önder Özen Yönetiminde Daha Önce Takip Ettikleri Oyuncularla Da Ya Masaya Oturdu Ya Da Resmi İmza Attırdı. 

İmzalar An Meselesi

Yerli Transferlere Öncelik Veren Beşiktaş, Tolga Zengin İsminde De Oldukça Önemli Bir Yol Kat Etti. Siyah-Beyazlılar Trabzonspor'da Mutlu Olmayan Milli Kaleci Tolga İle Ön Protokol Anlaşmasını İmzaladı. Tecrübeli Kaleciyle 3 Yıllık Ön Protokol Yapan Beşiktaş Yönetimi En Geç 48 Saat İçinde Trabzonspor'la Olan Bonservis Sorununu Çözmek İstiyor. 

Bordo-Mavililer Görüşmelerin Başlangıç Aşamasında Oldukça Yüksek Bir Bonservis Bedeli İstemiş Ancak Tolga'nın Gitmekte Israr Etmesi Yüzünden Bu Bedelde İndirime Gitmek Zorunda Kalmıştı. Önce Tolga İle Anlaşan Beşiktaş İse Ardından Trabzonspor Yönetimini İkna Yolunu Aramıştı. 

 

Kariyerinde Trabzonspor Dışında Başka Takımda Oynamayan Tolga Zengin, Sezon Ortasında Şenol Güneş'in Görevden Alınmasını İçerlemiş Ve Ayrılma Kararını Almıştı. Tolga İle Beşiktaş Arasındaki Resmi İmzaların Birkaç Gün İçinde Atılması Bekleniyor.