Aday tanıtım toplanışının hemen akşamında halk buluşmalarına başlayan Başkan Osman Nuri Ekim şehrin batısından doğusuna, merkezinden kırsalına, vadi vadi, mahalle mahalle, sokak sokak her yeri geziyor bütün vatandaşlarıyla temas ederek destek istiyor.

Tarlada İzi Olmayanın Harmanda Yüzü Olmaz

Ziyaretlerde vatandaşların yoğun sevgisiyle ve teveccühüyle karşılaşan Başkan Ekim “ Seçim çalışmalarımız kapsamında vatandaşlarımızla, esnafımızla, mahalle sakinlerimizle tekraren bir araya geliyoruz. Görev süremiz boyunca, yaklaşık beş yıldır bu ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. Seçimden seçime mahallelerimize giden halkımızın karşısına çıkan bir yönetim anlayışımız asla olmadı. Bu anlamda alnımız açık bir şekilde vatandaşımızın karşısına çıkıp destek talep ediyoruz. “ Tarlada İzi Olmayanın Harmanda Yüzü Olmaz “ misali beş yıl hiç durmadan çalışarak, şehrimize hizmet ederek bugünlere ulaştık ve yaptığımız çalışmalar neticesinde şehrimizde iz bıraktığımız için, vatandaşlarımızın gönlünde hoş seda bıraktığımız için bugün sahada yüzümüz kızarmadan gezebiliyoruz.

Vatandaşlarımızın Sevgisine Mazhar Olduk

2019 yılından bugüne kadar hiç durmadan kapı kapı dolaştıklarını dile getiren Başkan Osman Nuri Ekim “ Gönül Belediyeciliği kapsamında vatandaşlarımıza hizmet aşkı ile 2019 yılında çıktığımız bu yolda her daim halkımızın yanında olduk. Site ziyaretlerinde, esnaf ziyaretlerinde, kadın ve gençlik programlarında, çay ocağı sohbetlerinde, düğünlerde, cenazelerde ve programlarımız kapsamında yediden yetmişe sürekli halkımızla bir arada olduk. İlçemizi karış karış dolaştık. Bütün mahallelerimize görev süremiz boyunca birkaç kez giderek oradaki mahalle sakinlerimizle sohbet ettik. Cumhurbaşkanımız, AK Parti Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yolunda girmedik gönül, dokunmadık hane, tutmadık el bırakmadık. Vatandaşlarımızın sevgisine mazhar olarak birinci dönemimizi tamamlamak üzereyiz. Ziyaretlerimizdeki aldığımız olumlu dönütler neticesinde 2019 yılında aldığımız oy oranını daha da yukarılara taşıyarak bu seçimde de Cumhur İttifakı olarak birinci parti çıkıp ortak akılla hizmet ve eser siyaseti ile şehrimize yatırımları kazandırmaya devam edeceğiz.” Dedi.

korfez-2

Editör: Köksal Ustaoğlu