AKÇAABAT’TA LİSELER ARASI FUTBOL TURNUVASINDA ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU AKÇAABAT’TA LİSELER ARASI FUTBOL TURNUVASINDA ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU

Akçaabat İlçesinde Yaşanan Ana Su Hattı Patlaması Sonrası Tazyikli Su, Çevredeki Binalara Ve Araçlara Zarar Verdi. Sabah Saatlerinde Meydana Gelen Patlama, Söğütlü Mahallesi'ndeki Barbaros Hayrettin Paşa Sokak'ta Gerçekleşti. Patlama Sonucu Yoldan Fışkıran Tazyikli Su, Yakın Çevredeki 6 Katlı Bir Apartmana Ulaştı Ve Bodrum Katını Su Bastı. Ayrıca, Park Halindeki İki Araç Da Patlamanın Etkisiyle Hasar Gördü.

Olay Yerine Gelen İran Uyruklu Bir Aile, Evlerine Dolan Suyu Tahliye Etmeye Çalıştı. Büyükşehir Belediyesi Trabzon İçme suyu Ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (TİSKİ) Ekipleri De Olay Yerine Gelerek Onarım Ve Temizlik Çalışmalarına Başladı.

Olaya Tanık Olan Behzad Ahmadi, Patlamadan Önce Spora Gittiğini Ve Aracının Altından Az Miktarda Su Geldiğini Fark Ettiğini Söyledi. Hemen TİSKİ'yi Arayarak Durumu Bildirdiğini İfade Eden Ahmadi, Patlamanın Ardından Evine Döndüğünde Aracının Anahtarıyla Aracını Çıkarmak İstediği Sırada Suyun Bir Anda Patladığını Ve Evinin De Su Altında Kaldığını Belirtti. Ahmadi, Evinde Ve Aracında Hasar Meydana Geldiğini İfade Etti.

Haber Kaynak:DHA