Başkan Ekim, yediden yetmişe Akçaabat’ta sıkılmadık el, çalmadık kapı bırakmıyor. Akçaabatlıların hüznünde, sevincinde, derdinde, kederinde yanlarında oluyor.

Akçaabat’ın bağrından yetişmiş bir yönetici olan, alçakgönüllülüğü, samimiyeti, güler yüzlülüğü, çalışkanlığı, iş bitiriciliği, bilgi ve donanımı ile halkın gönlüne taht kuran Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, 28 Mayıs 2023 Cumhurbaşkanlığı seçimleri için çalışmalara tam gaz devam ediyor.

 REİSE AKÇAABAT’TAN TAM DESTEK

14 Mayıs Genel Seçimlerinde hem Ak Parti’ye hem de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a Akçaabat’tan tam destek geldiğini belirten Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, ikinci turda da aynı gayretle çalıştıklarını belirtti. Başkan Ekim, “ İlk günkü sevdayla durmadan ve asla yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz. Hep çalıştık; hep de çalışacağız. Bizim, memleketimize olan sevdamız bitmez. Her karışında binlerce şehidin kanı olan bu aziz vatanımız için kutsalımız için tüm vatandaşlarımız aşkla ve sevdayla yolumuza devam ediyoruz. 14 Mayıs Genel Seçimlerinde; Sayın Adil Karaismailoğlu, Sayın Mustafa Şen, Sayın Yılmaz Büyükaydın ve Sayın Vehbi Koç Ak Parti’mizden Milletvekili olarak mecliste yerini aldı. Kendilerine görevlerinde muvaffakiyet diliyorum. Şimdi sıra Reisimizi Cumhurbaşkanı seçmektedir. 14 Mayıs 2023 Genel Seçimlerindeki özverili ve gayretli çalışmalarımız ikinci tura kalan 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı seçimi için de artarak devam ediyor. Hem Reisimiz Recep Tayyip Erdoğan’a hem de Türkiye Yüzyılına Akçaabat’ımızdan tam destek veriyoruz. Temel prensibi vatan ve millet sevdası olan Türkiye Yüzyılı ile ülkemizi yüksek refah seviyesine ulaştıracak işlere imza atan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ve Ak Parti’nin kutlu davasında bizler de üzerimize düşen görevi layıkıyla yerine getirme çabasındayız. Ülkemiz gerek milli sanayide gerek savunma sanayisinde gerek yerli üretimde gerekse uluslararası ilişkilerde gösterdiği kararlılık, yükseliş ve başarıdan dünya genelinde adından sıkça söz ettiriyor. Bu başarılara devam etmek için Akçaabat 28 Mayıs’taki görevini biliyor ve doğru adımlarla doğru adamla yola devam diyor. Yarın kalan görevimizi Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı yeniden Cumhurbaşkanı seçmek suretiyle tamamlayacağız. Akçaabat’tan hep destek tam destekle durmak yok; hemşerilerimizin desteğiyle, omuz omuza gönül gönüle çalışarak yükselişe, ilerlemeye, yola devam edeceğiz.” Dedi.

Editör: Köksal Ustaoğlu