Asiye-Mehmet Tosun çiftinin kızı Ecem Tosun ile Şehriban – Cafer Altıoğlu çiftinin oğlu Deniz Altıoğlu İstanbul Sarıyer ilçesinde yer alan Atakoru Emirgan’da gerçekleşen nikâh ve düğün merasimiyle dünya evine girdiler…

İstanbul Avcılar Belediyesi İmar İşlerinde Mimar Olarak Görev Yapan Damat Deniz Altıoğlu’nun Yakınları İle Yine Aynı Birimde İç Mimar Olarak Görev Yapan Gelin Ecem Tosun ’un Yakınlarının katılımı ile Gerçekleşen Nikâh Merasimi Oldukça Kalabalık Oldu.

MUTLULUĞA “EVET” DEDİLER

Ecem Tosun ve Deniz Altıoğlu çifti bir ömür boyunca mutluluğu paylaşmaya “Evet” dediler. Gelin Ecem Tosun Altıoğlu ve Damat Deniz Altıoğlu, bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan çok değerli davetlilere teşekkürlerini sundular. Genç Çiftlerin Mutlu Günlerine İstanbul Avcılar İlçe belediye başkanı Turan Hançerli de katılarak yeni çiftlere mutluluklar diledi.

Nikâh Töreninde ise Gelin Ecem Tosun’un Şahitliğini Orhan Tosun Yaparken Damat Deniz Altıoğlu’nun Şahitliğini Cahit Çetinkaya Yaptı.

Akçaabatın Sesi İnternet Haber Sitesi-Ustaoğlu Medya Ajan-Akçaabatın Sesi TV Olarak Genç Çifte Bir Ömür Boyu Mutluluklar Dileriz.

Editör: Köksal Ustaoğlu