Türk Hava Yolları (THY), 1 Haziran ile 31 Aralık 2023 tarihleri arasındaki yurt içi uçuşları için 19 Mayıs günü bilet alacak olan öğrencilere yüzde 50 indirim imkanı tanınacağını açıkladı.

THY'nin sosyal medya hesaplarından kampanyayla ilgili yapılan paylaşımda, "THY ayrıcalıklarıyla öğrenciler biletlerini 19 Mayıs’ta alıyor, 1 Haziran-31 Aralık 2023 tarihlerinde yurt içine yüzde 50 indirimli uçuyor." ifadeleri kullanıldı.

THY'nin yaptığı duyuruda şu ifadeler yer aldı:

Kampanya 19 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak satış ve biletlemelerde geçerli olmak üzere, 01 Haziran 2023 – 31 Aralık 2023 tarihinde uygulanacak uçuşlar için geçerlidir.

Kampanya tüm yurt içi, tek yön ya da gidiş dönüş Ekonomi Kabin uçuşlarda B, M, A, H, S, O, E, Q, T ve L ücret sınıflarında tüm paketlerdeki net ücretler üzerinden % 50 öğrenci indirimi olarak uygulanacaktır, vergi ve harçlar dahil değildir.

Kampanya 23 Haziran 2023 – 2 Temmuz 2023 tarihleri arasında yapılacak seyahatlerde geçerli değildir. Kampanya Türk Hava Yolları ve Anadolu Jet tarafından gerçekleştirilen tarifeli seferlerde geçerlidir. Codeshare seferlerde geçerli değildir. Kampanya Anadolu Jet seferleri için tüm satış kanallarından uygulanabilecektir. Web ve mobil satışları için www.thy.com adresinden ve mobil uygulamasından indirim sağlanabilecektir.

Editör: Köksal Ustaoğlu