"Ortak Akıl ve İstişare İle Akçaabat'ın Sorunlarını Hep birlikte Çözeceğiz" Slagonu ile Akçaabat ilçesinde seçim çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdüren CHP Akçaabat Belediye Başkan Adayı Osman Kalyoncu; 22 Ocak 2024 Pazartesi Günü Başlattığı ilk Ziyaretini Akçaabat Esnaf Odası Başkanı Yaşar Sivrikaya,Akçaabat Esnaf Kredi Kooperatifi Başkanı İsmail Bulut,Akçaabat Ziraat Odası Başkanı Mustafa Hikmet Eyipoğlu,Akçaabat Şoförler Odası Başkanı Ali Şentürk'e yapmıştı.

Kalyoncu,Bu Ziyaretlerinin ardından  Bugünde CHP Akçaabat İlçe Başkanı Emre Şahin Köroğlu ve İlçe Örgütü İle Birlikte Düzköy İlçesi Çayırbağı Kültür-Dayanışma Derneği'nde Düzköy ve Çayırbağılı Vatandaşlarla Bir Araya Geldi.

Akçaabat ilçesinde faaliyetlerini sürdüren Düzköy İlçesi Çayırbağı Kültür-Dayanışma Derneği başkanı Özgür Çelik ve yönetim kurulu üyeleri CHP Akçaabat Belediye Başkan Adayı Osman Kalyoncu Başta olmak üzere tüm CHP yönetimine ziyaretlerinden ötürü teşekkür etti.

CHP TRABZON MİLLETVEKİLİ AV. SİBEL SUİÇMEZ “ALICI DA SATICI DA DERTLİ” CHP TRABZON MİLLETVEKİLİ AV. SİBEL SUİÇMEZ “ALICI DA SATICI DA DERTLİ”

Sıcak sohbet içerisinde geçen ziyarette Düzköy ve Çayırbağılı Vatandaşlar CHP Heyetine, "CHP Düzköy Belediye Başkan Adayının Henüz netleşmemesi konusunda duymuş oldukları rahatsızlığı dile getirerek,bir an önce CHP Düzköy belediye başkanının açıklanmasını istiyoruz.Aday Adayları arasında yapılan seçimde kazanan adayın Abidin Çelik Olmasına Rağmen Neden Resmi Olarak CHP Düzköy Belediye Başkan adayı Abidin Çelik olduğu Açıklanmıyor.Bizler bu konuda ki rahatsızlığımızı belirtmek istiyoruz.Ayrıca Bu Konu İle İlgilide Bilgilendirilmek istiyoruz."

Gerçekleşen ziyaretin ardından CHP Akçaabat Belediye Başkan Adayı Osman Kalyoncu; 

"Misafirperverlikleri için başta Dernek Başkanı Özgür Çelik Beyefendi olmak üzere katılımları için çok değerli Çayırbağılı vatandaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum.Ortak akıl ve istişare ile Akçaabat'ın sorunlarını hep birlikte çözeceğiz."Açıklamasında Bulundu.

Editör: Köksal Ustaoğlu