Bu kapsamda Akçaabatlı İş insanı İYİ Parti Akçaabat İlçe Başkanı ve Ayrıca İYİ Parti Akçaabat Belediye Meclis Üyesi Olan Erol Gedikli İYİ Parti’den Akçaabat Belediye Başkan Adayı Oldu.

Erol Gedikli, İYİ Parti Akçaabat İlçe Belediye Başkan Adaylığı Başvuru Dosyasını İl Başkanı Fatma Başkan’a Makamında Takdim Etti.

İYİ Parti Akçaabat Belediye Başkan Adaylığı Başvurusunu Yaptıktan Hemen Sonra Yazılı Açıklamada Bulunan Başkan Adayı Erol Gedikli “Her Şey Akçaabat İçin” Dedi.

Kıymetli Akçaabatlı hemşehrilerim, bugün İl Başkanımız Sn. Fatma Başkan'ı ziyaret ettim. Görüşmede güzel Akçaabat'ımız için hazırladığımız projelerimiz üzerine istişarelerde bulunduk ve bilgi verdik. Akçaabat'ın daha iyi ve yaşanılabilir kent olması noktasındaki hassasiyetlerimizi paylaştık. İstihdam ve kalkınmaya yönelik projelerimizi tek tek anlattık. Destek konusundaki sözümüzü aldık. Akçaabat'a güneşin doğması için elimi değil, gövdemi taşın altına koyuyorum. Bende, ilçemizin için ne gerekiyorsa fazlasını yapacağım konusunda sizlere söz veriyorum.

Kıymetli hemşehrilerim, biliyorsunuz Akçaabat'ımız kültür, sanat ve turizm noktasında Trabzon'umuzun en önemli  ilçesi konumunda. Fakat hala hak ettiği noktaya gelmiş değil. Yapılan yanlış yatırım ve projeler ilçemizin gelişimini yavaşlatmış, bazı alanlarda gerilemesine sebebiyet vermiştir.

Yaşanan ekonomik bunalımlar ve istihdam alanındaki yatırımların yetersizliği ise gençlerimizin gelecek umutlarını farklı şehirlerde yeşertmesine sebep olmuş, nitelikli gençlerimizin Akçaabat'tan ayrılmasına neden olmuştur.

Bu durum Akçaabat'ımızın için kabul edilebilir değildir. Artık Akçaabat ileri gitmelidir. Bu noktada İYİ Belediyecilik anlayışımız ve projelerimizle bizler hazırız. Hür ve müstakil tavrımızla, rotamız net, pusulamız millet. Her şey AKÇAABAT için.

1461 TRABZON YÖNETİMİNE NEDEN 2 KİŞİLİK YER AYRILDI? 1461 TRABZON YÖNETİMİNE NEDEN 2 KİŞİLİK YER AYRILDI?

Editör: Köksal Ustaoğlu