Of Belediyesi tarafından mahallelerde başlatılan asfalt çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

2024 YILI İLK 2 AYINDA DOĞU KARADENİZ BÖLGESİNDEN 27 ÜLKEYE YAŞ MEYVE SEBZE İHRACATI YAPILDI 2024 YILI İLK 2 AYINDA DOĞU KARADENİZ BÖLGESİNDEN 27 ÜLKEYE YAŞ MEYVE SEBZE İHRACATI YAPILDI

Of Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, Esenköy ve Güresen Mahallesi'nde asfaltlama çalışmasını sürdürüyor.

Of Belediyesi ekipleri, asfalt sezonunda birçok mahallede çalışma başlattı. İkidere, Pınaraltı ve Kıyıcık Mahallesi'nde sıcak asfalt çalışmalarını tamamlayan ekipler, Esenköy ve Güresen Mahallesi'nde de sıcak asfalt serimine başladı.

OF İÇİN AŞKLA ÇALIŞIYORUZ

Of'un dört bir yanını rahat ve konforlu bir ulaşımla buluşturmak için yoğun bir çalışma yürüttüklerini belirten Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, "Of'umuza hizmet etmeye, şehrimize güzellikler katmaya devam ediyoruz. Milletimize hizmet yolunda asla durmayacağız. Şehrimizin her mahallesinde belediyemizin çalışmalarını görmek mümkün. İçerisinde bulunduğumuz hava ve iklim şartlarına baktığımızda asfalt serimi için en uygun zaman dilimindeyiz. Bu günlerde en yoğun asfalt mesaisimizi yapıyoruz. Ekiplerimiz, ulaşım noktasında herhangi bir olumsuzluğa geçit vermemek için gece gündüz demeden çalışıyor. Bizlerde çalışmaları adım adım takip ediyoruz. Of için aşkla çalışıyoruz. Kıymetli hemşehrilerimize yolların bakımı ve asfalt çalışması için söz vermiştik. Bugün bu sözü yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Duaları ve güzel dilekleri ile çalışmalarımıza destek veren hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Hayırlı olsun" ifadelerini kullandı.

Kış ayları öncesi vatandaşların ulaşım sorunu yaşamaması için çalışmalarını hızlandıran Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, asfalt çalışmalarını en kısa sürede bitirip mahalle sakinlerinin hizmetine sunmayı hedefliyor.

Mahallelerinde yürütülen çalışmalardan dolayı memnun olduklarını belirten mahalle sakinleri, Of Belediyesi'nin çalışmalarına tam not verdiklerini kaydederek, Başkan Salim Salih Sarıalioğlu ve ekibine teşekkür etti.

Plan ve program dahilinde asfalt çalışmalarının mahallelerde tüm hızıyla devam edeceği belirtildi.

Editör: Köksal Ustaoğlu