Primi Kendi Cebinizden mi Ödeyeceksiniz?

İYİ Parti Trabzon Milletvekili Yavuz Aydın, Trabzonspor-Kayserispor maçı sonrası açıkladığı prim ile gündeme yerleşen Bakan Mehmet Özhaseki’ye yüklendi. Aydın; Bakan olarak göreviniz,  çözüm üretmek olmalıyken, soluğu spor kulüplerinin soyunma odasında, alamazsınız. Trabzonspor-Kayserispor maçı sonrasında, Kayseri Kulübü’ne prim dağıtmak yerine, deprem bölgesinde ki vatandaşlarımızın yaralarını saracak icraatlar da bulunmanız, ülkemiz menfaatine olacaktır, dedi.

Başka Hangi Kulüplere Destek Oldunuz?

 Trabzonspor ile Kayserispor iki kardeş kulüptür. Bu dostluğa nifak tohumları ekercesine neden Trabzonspor maçından sonra jet hızıyla soyunma odasında prim açıklamasında bulundunuz? Soyunma odasında futbolculara prim  açıklaması bir geleneğiniz midir? Öyleyse, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin bir Bakanı olarak, başka hangi kulüplerin prim ödemesine destek oldunuz?  Bu primi kendi cebinizden mi ödeyeceksiniz? Yoksa Bakanlığın bütçesinden bir pay mı düşünüyorsunuz? diyen Aydın şu şekilde devam etti: Milletimiz, bu soruların cevaplarını, sizden beklemektedir? Bu ayrıştırıcı tutumdan vazgeçip, Türkiye Cumhuriyeti’nin bir Bakanı olarak, ülkemizin genelinde, kendi görev alanınızı kapsayan işleri yürütmenizi, size tekraren hatırlatmak istiyorum, dedi.

İYİ PARTİ TRABZON İL BAŞKANLIĞI OLARAK, AMACIMIZ BAĞCIYI DÖVMEK DEĞİL, MEYVE YEMEKTİR İYİ PARTİ TRABZON İL BAŞKANLIĞI OLARAK, AMACIMIZ BAĞCIYI DÖVMEK DEĞİL, MEYVE YEMEKTİR

Editör: Köksal Ustaoğlu