İYİ PARTİ TRABZON İL BAŞKANLIĞI OLARAK, AMACIMIZ BAĞCIYI DÖVMEK DEĞİL, MEYVE YEMEKTİR İYİ PARTİ TRABZON İL BAŞKANLIĞI OLARAK, AMACIMIZ BAĞCIYI DÖVMEK DEĞİL, MEYVE YEMEKTİR

Başvuru evraklarını MHP Akçaabat İlçe Başkanı Özcan Ergün’e teslim eden Ulusoy Akçaabat ilçesinde başvuran en genç siyasetçi oldu.

Ulusoy; “Çocukluk yıllarımdan beri gönül verdiğim kutlu davamıza hizmet etmek için 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler seçimlerinde güzide ilçemiz Akçaabat’ımızdan belediye meclis üyesi aday adayı olmuş bulunmaktayım. 31 Mart 2019 Mahalli İdareler seçimlerinde edindiğim tecrübe ile 2024 yılında yapılacak olan Mahalli İdareler seçimlerinde de partimizi hem Trabzon’da hem de belediye meclisinde en iyi şekilde temsil etme arzusu içerisindeyim. Rabbim Utandırmasın. Allah yar ve yardımcımız olsun” dedi.

GÖRKEM ULUSOY KİMDİR? 

Görkem Ulusoy, 27 Şubat 2000 tarihinde Trabzon’da doğmuştur. Karadeniz Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olmuştur. 18 yaşında 31 Mart 2019 yerel seçimlerin de Milliyetçi Hareket Partisi’nden Akçaabat Belediye Meclis Üyesi adaylığı yapan Ulusoy sırasıyla; 15.Dönem Trabzon İl Öğrenci Meclisi Başkanlığı,15.Dönem Türkiye Öğrenci Meclisi Divan Başkanlığı, Akçaabat Ülkü Ocakları yöneticiliği, Trabzon Ülkü Ocakları yöneticiliği,Trabzon Bordo Kültür Sanat Derneği Kurucu Başkanlığı ve 28.Dönem de MHP Trabzon Milletvekili Aday Adayı görevlerinde bulunmuştur.

Editör: Köksal Ustaoğlu