Cumhuriyet Halk Partisi Akçaabat ilçe başkanlığınca 19 Mayıs Atatürk'ü anma, gençlik ve spor bayramı dolayısıyla bir program düzenlendi. 

CHP Akçaabat İlçe Başkanlığı, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle düzenlediği tören ile Atatürk Anıtı’na çelenk takdim ederek, Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını andı.

MİLLETVEKİLİ AYDIN: SAYIN CUMHURBAŞKANI İFTİRA ATTIKLARINI İTİRAF ETTİ. TÜRK MİLLETİNDEN ÖZÜR DİLEMELİLER MİLLETVEKİLİ AYDIN: SAYIN CUMHURBAŞKANI İFTİRA ATTIKLARINI İTİRAF ETTİ. TÜRK MİLLETİNDEN ÖZÜR DİLEMELİLER

Akçaabat Atatürk parkı Atatürk anıtı önünde düzenlenen programa CHP Akçaabat İlçe Başkanı Mustafa Bakı’n haricinde, CHP Akçaabat ilçe kadın kolları başkanı Aynur Bulut, CHP Akçaabat İlçe Gençlik Kolları Başkanı Hazarcan Boğoçlu Partili yöneticiler ve partililer katıldı.

Güzel ve güneşli bir havada, Akçaabat Atatürk parkında düzenlenen program Atatürk anıtına çelenk sunumunun ardından, saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başladı. 

Programda konuşan CHP Akçaabat İlçe Başkanı Mustafa Bak şunları söyledi;

GÖRÜNTÜLÜ HABER...