Trabzon çaykara nüfusuna kayıtlı Süleyman Albayrak uzun süredir mücadele ettiği şeker hastalığı tedavisi için geldiği Akçaabat Haçkalı baba devlet hastanesine hayran kaldı.

Şeker hastası olan ve Akçaabat haçkalı baba devlet hastanesi dâhiliye servisinde tedavisi devam eden Çaykaralı Süleyman Albayrak kendisinin tedavisini gerçekleştiren Dr. Mehmet Erdoğan’a minnettar olduğunu söyledi.

Trabzon’da birçok hastanede tedavi edildiğini fakat Akçaabat Haçkalı Baba Devlet Hastanesinin diğer hastanelerden çok daha temiz, Doktorlarının çok daha ilgili ve personellerinin gayet disiplinliği olduğunu, bunun sebebinin ise hastanenin başhekiminden kaynaklandığını belirtti.

Çaykara’dan Akçaabat’a gelene kadar çok sayıda hastane var. Fakat burayı bana öneren arkadaşlarımın vasıtasıyla özellikle haçkalı baba devlet hastanesini seçtim. Arkadaşlarım bana burası için, haçkalı baba hastanesinin hizmetleri çok iyidir, doktorları ve personelleri çok iyidir kendini orada daha iyi hissedersin” önerilerine uyarak buraya geldim. Hastaneye, doktoruma, hemşirelerime, temizlik personellerine açıkçası hastaneye öyle bir alıştım ki evimdeymişim gibi rahat ettim.

Başta benim tedavimi yapan Dr. Mehmet Erdoğan, hastane başhekimine, hastane başhekim Yardımcılarına, hastane Müdürlerine, hastane hemşirelerine, hastane personellerine çok ama çok teşekkür ediyorum. Akçaabat haçkalı devlet hastanesi Trabzon’un yüz akıdır. Böyle bir hastanenin Akçaabat ilçesinde olması Akçaabatlılar içinde bir ayrıcalık olduğunu düşünüyorum.

ÇAYKARALI ŞEKER HASTASI Süleyman ALBAYRAK AKÇAABAT HAÇKALI BABA DEVLET HASTANESİNDEN TABURCU OLMADAN HASTANE HAKKINDA YAZDIĞI DUYGU DOLU MEKTUBU ŞİİRİ…..

19.09.2022 Pazartesi Çaykara Kabataş Mahallesinden Haçkalı Baba Devlet Hastanesine Geldim. Çok Yorgun Halsizdim. Tedavimi Son Derece İyi Yaptılar. Allaha Şükür Şu An İyyim. Değerli Başhekim Hocam Hastaneniz Nezdinde Tertemiz Disiplinli Elemanlar Çok İyi. Sizlere de Saygılarımı Arz Ederim.

Süleyman Albayrak.

Kabataş Mahallesi Çeşme Sokak Küme Evleri No:25 / Çaykara

Hastalanmıştım Köyde

Derman Oldu Haçkalı

Doktorlar Hemşireler

Hizmette Bir Başkadır

…….

Hastahane Tertemiz

Yemeklerde Çok Semiz

Dahiliye Servisi

Çok Güzel Ve Engelsiz

…….

Doktor Mehmet Erdoğan

Hemen Yatışı Verdi

Bu Süleyman Albayrak

Tedavisine Erdi

…….

Teşekkür Notlarımı

Bildirdim Bakanlığa

Allah Zaval Vermesin

Sizler Gibi Varlığa

……

Çaykara Kabataştan

Geldim Ben Haçkalıya

Dermansız Halim Vardı

Aldılar Tedaviye

…….

Bütün Rutin Kontroller

Yapıldı Hep Bizlere

Çok Teşekkür Ederim

Başhekim, Dr. Mehmet Bey’e

Saygılarımla.

Editör: Köksal Ustaoğlu