Akçaabat Şoförler Odası Başkanlığı tarafından organize edilen ve Akçaabat Belediyesi tarafından 5 yıldızlı otel olarak İlçeye kazandırılan Sera Like Center Otelde gerçekleştirilen programa Başkan Ekim’in yanı sıra Akçaabat Kaymakamı Ramazan Kurtyermez, kurum müdürleri, Akçaabat Sivil Toplum Kuruluşlarının Başkanları ve temsilcileri de katıldı.

Birlik ve beraberlik mesajı verilen programda konuşan Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, “ Akıl akıldan üstündür; ortak akıl her şeyden üstündür düsturuyla çalışmalarımızı ilerletiyor; birlik, beraberlik ve işbirliği ile ilçemize bi çok hizmet ve yatırım kazandırıyoruz.” Dedi.

Sözlerine 2019 yılından bugüne kadar Akçaabat’a kazandırıldıkları projeleri ortak akılla ve birlik beraberlik içerisinde ortak akılla kazandırdıklarını ifade eden Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, “ Biz, işbirliği içerisinde şehrimize kazandırdığımız yatırımlarla Akçaabat’ımızın değerine değer katıyoruz. Gayemiz şehrimizi yaşam standartları yüksek, şehir ve şehirli kültürü olgunlaşmış bir kent haline getirmektir. Bu minvalde Akçaabat’ımıza turizmden ulaşıma, eğitimden istihdama, üretimden altyapıya, kültür sanattan spora kadar birçok alanda yatırımı şehrimize kazandırdık. 2019 yılında söz verdiğimiz çalışmalarımızın bir kısmını tamamladık. Bir kısmının ise inşaat çalışmalarını devam ediyor. Ortak akılla birbirimize kenetlenerek sizlerin ve halkımızın destekleriyle inşallah çalışmalarımız hız kesmeden devam edecek. Akçaabat’ımızın yarınları, çocuklarımızın ve gençlerimizin geleceği için dürüstlük, şeffaflık, eşitlik ve hesap verilebilirlik ilkeleri kapsamında sözlerimizi tek tek yerine getirmeye devam edeceğiz.

Bizleri bir araya getiren ve hasbihal etmemize vesile olan Akçaabat Şoförler Odası Başkanımız Ali Şentürk’e ve yönetimine teşekkür ederken, ilçemize 5 yıldızlı bu güzel oteli kazandıran Yahya Özad Beye de şahsım ve ilçem adına şükranlarımı sunuyorum” dedi.

BAYRAMDA ULAŞIM ÜCRETSİZ BAYRAMDA ULAŞIM ÜCRETSİZ

Editör: Köksal Ustaoğlu