Akçaabat Haçkalı Baba Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcılarından Dr. Osman Bulut’un Kızı Ayşe Bulut Hayatını Akif Bulut İle Birleştirdi.

Akçaabat Kaymakamı Ramazan Kurtyemez, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Trabzon Milletvekili Mustafa Şen, Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, Ak Parti Trabzon İl Başkanı Sezgin Mumcu, Ak Parti Akçaabat İlçe Başkanı Hüseyin Altıntepe’nin Aralarında Bulunduğu Siyasiler Akif Bulut Ve Ayşe Bulut’un Düğün Törenlerinde Bir Araya Geldi.

Düğünde Genç Çifti İş, Siyaset, Spor, Sağlık Camiası Yalnız Bırakmadı.

MUHTEŞEM BİR ATMOSFER

Ayşe İle Akif Alkış Tufanı İle Birlikte El Ele Tutuşarak Nikâh Töreni İçin Sahneye Geldiler Ve Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim’in Kıydığı Nikahta Sorulan Soruları Cevaplayıp Evet Diyerek Aile Birliğinin Kurulduğunu İlan Ettiler.

“MUTLULUĞU YAŞIYORUZ”

Akçaabatlı Değerlerimizden Haçkalı Baba Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcılarından Sebatspor Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Osman Bulut Ve Eşi Sema Bulut “Evlat Evlendirmenin Mutluluğu Tarif Edilemez. Kızımız Ayşe’yi Evlendirmenin Mutluluğunu Yaşıyoruz. Kızımız Ayşe Ve Damadımız Akif’e Ömür Boyu Mutluluklar Diliyoruz”

Düğüne Gelin Ve Damadın Yakınlarının Yoğun Katılımının Yanında Milletvekilleri, Belediye Başkanları Ve Çok Sayıda Davetli Katıldı.

Editör: Köksal Ustaoğlu