⁠"FİLİSTİN'E DESTEK SAĞLAMAYA DEVAM EDECEĞİZ" ⁠"FİLİSTİN'E DESTEK SAĞLAMAYA DEVAM EDECEĞİZ"

Akçaabat’ı sokak sokak, mahalle mahalle gezen Başkan Ekim; vatandaşlarla bir araya geliyor, esnafları ziyaret ediyor, gençlerle ve mahallelilerle buluşuyor, hanım efendilerle sohbet ediyor.

31 Mart Mahalli İdareler Yerel Seçimlerine sayılı günler kala tempoyu daha da arttıran Başkan Ekim, Ramazan Ayı dolayısıyla Akçaabatlı hemşehrilerinin iftar sofralarına konuk oluyor; şehirdeki genç öğrencilerle fırsat bulduğu her an hasbihal ediyor.

Kimi zaman şehrin bir mahallesinde kimi zaman şehrin bir sokağında ya da caddesinde kimi zaman bir öğrenci evinde kimi zaman ise bir cafede yediden yetmişe herkesle hasbihal eden mevcut Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim gönüllere taht kuruyor.

Akçaabat ve Akçaabatlılar için gecesini gündüzüne katarak; yılmadan ve yorulmadan çalışan mevcut Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, her yerde ve herkese yeni dönemde Akçaabat için yapacağı projeleri anlatıyor; destek talep ediyor.

Akçaabatlıların yeni dönem için tam destek verdiği Başkan Ekim, “Akçaabatlılarımızın derdi bir; sevdası bir. Bizim sevdamız Akçaabat’ımızdır. Akçaabat’ımıza gönülden bağlıyız. Şehrimizi şahlandırmaya kararlıyız. Yeni dönemde de projeler yükselecek; Akçaabat’ımız gelişecek. Bugüne kadar yediden yetmişe tüm hemşehrilerimin destekleriyle birlikte başardık; bugünden sonra da yine birlikte başaracağız. Her zaman Akçaabat’ımızın yararına olanın peşinden koştuk; yine koşacağız. Biz, birlikte güçlüyüz. Biz, birlikte şehrimizi kalkındıracağız.” Dedi.

Editör: Köksal Ustaoğlu