TONYALI (SMA) TİP 1' HASTASI “ASLI BEBEK” YARDIM BEKLİYOR TONYALI (SMA) TİP 1' HASTASI “ASLI BEBEK” YARDIM BEKLİYOR

Akçaabat Belediye Meclis Toplantısı, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

Nisan Ayı Belediye Meclis Toplantısının ilk oturumunda başkan vekilleri ve katip üyeleri kapalı oylama ile seçildi. Yapılan kapalı oylama sonuçlarına göre Başkan Vekilleri Uğur Cinemre ve Davut Gerigelmez oldu. Meclis asıl katip üyeleri Ayfer Başaran ve Hasan Yol olurken yedek katip üyeleri ise Salih Tarakçı ve Talat Çakmak oldu.

Yeni dönemin yeni meclis üyeleriyle ilk toplantısını gerçekleştiren Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, ilk toplantının ve bundan sonra yapılacak olan tüm toplantıların Akçaabat’a hayırlar getirmesi temennisinde bulundu.

Başkan Ekim, “Yeni meclis üyesi arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Birlikte çok başarılı işlere imza atacağımız bir dönem geçireceğimizi arzu ediyorum. Şehrimizin kalkınmasına ve hemşehrilerimizin refahına katkı sunacak işleri birlikte yapacağız. Her zamanki gibi durmadan ve yılmadan; birlik ve beraberlik içerisinde çalışacağız. 2019-2024 yılları arasında Akçaabat’ımızda ulaşımdan alt yapı hizmetlerine, turizmden, istihdama, kültürden sanata ve spora kadar irili ufaklı çok sayıda iş hayata geçirdik. Ortak akılla hareket ederek şehrimize mega yatırımlar kazandırdık. Yeni dönemde de yeni meclis üyelerimizle birlikte şehrimize yatırımlar kazandırmaya ve ortak akılla hareket etmeye devam edeceğiz. Öncelikle devam eden işlerimizi takip edip nihayetlendireceğiz. Ardından yeni projeler üretip Akçaabat’ımızı şahlandıracağız.” dedi.

Editör: Köksal Ustaoğlu