Akçaabat genelindeki ortaokullar ve liseler arasında düzenlenen Voleybol Turnuvası’nda çok heyecanlı ve çekişmeli maçlar yapıldı. Akçaabat Belediyesi Gençlik ve Spor Merkezinde düzenlenen yıl sonu Voleybol Turnuvası’nda ortaokullar kategorisinde birinci Yaylacık Ortaokulu, ikinci Yıldızlı Ortaokulu ve üçüncü Mevlüt Selami Yardım Ortaokulu olurken en değerli oyuncu ödülünü Beren Keskin aldı.

Liseler arası Voleybol Turnuvası’nda ise birinci 17 Şubat Anadolu Lisesi, ikinci Akçaabat Borsa İstanbul Anadolu Lisesi ve üçüncü Akçaabat Anadolu İmam Hatip Lisesi olurken en değerli oyuncu ödülü Şevval Karabacak’a verildi.

AKÇAABAT’TA HAMİ MANDIRALI RÜZGARI ESTİ AKÇAABAT’TA HAMİ MANDIRALI RÜZGARI ESTİ

Voleybol Turnuvası’na katılan tüm okul takımlarına teşekkür eden Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, “Turnuvamızın maçları Belediyemiz Gençlik ve Spor Merkezinde gerçekleştirildi. Turnuvamıza ilçe genelinde katılım oldukça yoğun oldu. Birçok okul voleybol takımı filede mücadele ettiler. Heyecan, azim, disiplin ve stratejinin bir arada harmanlandığı maçlar oynandı. Tabiri caizse ‘Filenin Akçaabatlı Sultanları’ filede ter döktüler. Düzenlediğimiz sportif organizasyonlara Akçaabat’taki gençlerin ilgisi bizleri ziyadesiyle memnun ediyor. Gençlerin sporla ilgilenmeleri ve iç içe olmaları bizler için gurur kaynağı oluyor; çalışma şevkimizi pekiştiriyor. Turnuvamıza katılan sporcuların her birini ve ödül alan takımları tebrik ediyorum. Gençlerin spora olan ilgisini destekleyecek sportif faaliyetlerimiz hız kesmeden devam edecek.”

Gayretli

Editör: Köksal Ustaoğlu