Haberin Videosunu Çektiğim Esnada Dahi Yüreklerim Ağzıma Geldi.Hem Otobüsün Durduğu Yer Tehlikeli Hemde Videoda İyice İzleyin Otobüse Binmak İçin Mücadele Eden Kadının Tel Örgüleri Üzerinden Atlayıp Otobüse Binmesi Tehlikeli.Allah Aşkına Bu Tehlikeli Oyunmudur Yoksa Cana Mala Zarar Gelmeye Davetiyemidir.

Rize ve Trabzon Otogarından Ankara,İstanbul veya Batı İllerine Yolcu Taşıyan Otobüslere Diyecek Bir Söz Bulamıyorum.Onlar Yolcuları Olduklarından Akçaabat Otogarına Girerek Yolcularını Alıp Yollarına Devam Ediyor.

CİHANGİR KÖFTE – BALIK CİHANGİR KÖFTE – BALIK

Fakat En Büyük Sıkıntı Samsun İstikametinden Akçaabat ,Trabzon Trabzon İstikametine Yolcu Taşıtan Yolcu Otobüslerinde.Ne Yazıkki Hemen Akçaabat Otogarının Karşısında Yolcu İndirmeleri Faciaya Davetiye Çıkartıyor.Hatta Buda Yetmiyormuş Gibi.Gümüşhane veya Erzurum Ağrı İstikametine Giden Yolcularıda Akçaabat Otogarında Yer Alan Yazahane Sahipleri Yolun Kenarına Getirip Otobüse Bindirmeleri de Hiçmi Hiç Yakışan Bir Durum Değil.Tehlikeli ve Şık Değil.

O Kadar Kilometrelerce Yollardan Gelen Otobüsler Akçaabat İlçesine Geldiklerinde Belediye,Cemil Usta Kavşağı Dediğimiz Yerden Dönerek Otogara Gelmesi ve Gümüşhane,Erzurum,Ağrı,Iğdır,Elazığ Yolcularını Alması Daha Güvenli Daha Sağlıklı Olmazmı.

İşte Videoda İzliyorsunuz Değerli Takipçiler Yorumu da Sizlere Bırakıyorum...

Tel Örgülerinden Atlayarak Otobüse Binen Yolcuyamı Ceza Kesilmeli?...Yoksa Yolcuyu Almak İçin Güvenlik Şeridinde Bekleyen Otobüs Şöförünemi Ceza Kesilmeli?

Editör: Köksal Ustaoğlu