Akçaabat belediyesi zabıta emeklisi Yenimahalle Muhtar adayı Nihat Tamer, mahallenin sorunlarını yerinde tespit ederek, daha muhtar olmadan, mahallelinin şikâyeti üzerine şikâyetleri yerinde tespit ederek çözüm üretiyor.

Muhtarlık Seçimini Kazanması Halinde Projelerinin Olduğunu Belirten Nihat Tamer Şunları Söyledi:

"Başta Akçaabat İlçem Olmak Üzere Mahallemi ve komsularımı seviyorum. Hepsinden de öte hizmeti seviyorum. Yerel seçimlerde muhtar olmam halinde projelerim hazır. Seçildiğim Takdirde Yenimahallemiz Akçaabat İlçemizin En Gözde Mahallesi Olması İçin Gece Gündüz Çalışacağıma Söz Veriyorum. Öncelikle Vatandaşlarım Bana 24 Saat Ulaşabilecek. Söz Veripte Yapamayacak Olduğum Hiçbir Vaadim Olmayacak. Çalmadık Kapı Sıkılmadık El Bırakmayacağım. Allah Nasip Eder İse 31 Mart 2024 Yerel Seçimlerinde Seçilirsem Eğer Yenimahalle’nin Nihat Tamer Muhtarı Değil de “Nihat Ağabeyi” Olacağım ve Sürpriz Çalışmalarımla Hizmet Vermeye Başlayacağım.” açıklamasında bulundu.

AKÇAABAT’TA VEYA TRABZON’DA İŞLETMENİZİ TANITMAMIZI İSTER MİSİNİZ? AKÇAABAT’TA VEYA TRABZON’DA İŞLETMENİZİ TANITMAMIZI İSTER MİSİNİZ?

Editör: Köksal Ustaoğlu