Akçaabat Atatürk Parkında Yapılan Programa Kaymakam Ramazan Kurtyemez, Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, İlçe Cumhuriyet Başsavcısı Hayrullah Şahin, Gençlik Ve Spor İlçe Müdürü Engin Uzun, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Usta, İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Elvan, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Barış Kesici, Siyasi Parti Temsilcileri, STK'lar, Okul Müdürleri, Öğretmenler, Öğrenciler Ve Vatandaşlar Katıldı.

Atatürk parkında gerçekleşen 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı, Programı saygı duruşu ve akabinde istiklal marşının okunması ile başladı.

Ardından günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Akçaabat Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Engin Uzun, yaptı.

Akçaabat Atatürk parkında gerçekleşen 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları; şiirler okunması, halk oyunları ile devam ederken; etkinlikler çerçevesinde dereceye giren gençlere ödülleri takdim edildi.

Ayrıca, Akçaabatlılar Vakfı Başkanı Yaşar Erbaşaran yarışmalarda dereceye giren öğrencilere para ödülü ve Trabzonspor forması hediye etti.

AKÇAABAT İLÇESİNDE YAPILAN 19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLAMA PROGRAMI'NIN TAMAMI VİDEOMUZDA İZLEYEBİLİRSİNİZ...

Editör: Köksal Ustaoğlu