• DOLAR 32,82 %0.04
  • EURO 35,24 %-0.18
  • ALTIN 2.449,46 %-1.62
  • BİST100 %
  • BITCOIN 64.408 %0.56
  • ETHERIUM 3.506 %0.43
23°

Atatürk Haberleri

atatürk haberleri ve güncel atatürk gelişmeleri, atatürk ile ilgili tüm video, atatürk fotoğrafları ve atatürk haberleri Akçaabat'ın Tarafsız, İlkeli, Objektif İnternet Haber Sitesi sitemizde


Siyaset

CHP Trabzon Milletvekili ve TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Sibel Suiçmez: "Of İlçe Stadyumu önündeki panoda bulunan Atatürk görseline yapılan bu...

Gündem

Akçaabat’a şehrin kimliğini, estetiğini ve sosyal dokusunu güçlendirecek yeni bir meydan kazandırılacak.

Eğitim

‘Tut Elimden Öğretmenim’ Projesi kapsamında Akçaabat Atatürk İlköğretim okulu Öğrencileri, Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim’i ziyaret ettiler.

Bölgesel

Gericilere, Yobazlara, Cumhuriyet Değerlerine Saldırma Teşebbüsünde Bulunup Her Seferinde Başarısız Olanlara, Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusunu Henüz Tanımamış Olanlara Açıklamamızdır.

Genel

Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 85. yıldönümünde Trabzon Üniversitesinde düzenlenen anma töreninde özel ve duygulu anlar yaşandı.

Gündem

Türkiye Cumhuriyeti'nin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Ölümünün 85. Yılı Dolayısıyla, Akçaabat ilçesinde Anma Töreni Düzenlendi.

Gündem

TBMM Başkanlık Divanı Üyesi, CHP Trabzon Milletvekili Av. Sibel Suiçmez, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikalinin 85....

Gündem

Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim 10 Kasım Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 85. Yılı vesilesiyle bir mesaj yayınladı.

Siyaset

Vakfıkerbir’de Atatürk Fotoğrafı ve posteri olmadan yapılan Cumhuriyet Bayramı kutlamasına İYİ Parti’den sert eleştiri

Bölgesel

Cumhuriyet’in 100. yılı kutlamaları kapsamında yapay zekâ teknolojisiyle Atatürk’ün sesini gerçeğe en yakın haliyle üreten Teknosa ve Cumhuriyet’in 100.  Yılında ...

Gündem

Bugün, Büyük Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün nitelemesiyle “en büyük bayramımızdır!”.  Aydınlanmanın ve çağdaşlaşmanın simgesi Cumhuriyetimiz 100 yaşında! Kutlu olsun! 

Bölgesel

Akçaabat Atatürk Parkında Yer Alan Atatürk Anıtı, Belediye Görevlilerince Yıkanıp Temizlendi.