Civata Ve Hırdavat Üzerine İstanbul İlinde Sayılı İşyerleri Sıralamasında İlk Üçte Yer Alan Akçaabatlı Gururumuz Hacı Osman Birinci İle Kendine Ait İşyerinde Dünden Bugüne Hacı Osman Birinci' yi Ve Tuzla Civata İşyeri Hakkında Röportajımızı Gerçekleştirdik.

İki Oğlu Cem Birinci, Can Birinci İle Tuzla Civata’ yı Daha Yukarlara Taşımaya Hedefleyen Akçaabatlı Değerlerimizden Hacı Osman Birinci Memuriyet Hayatını Noktaladıktan Sonra Önce Cıvata Sonrasında Hırdavat Sektörüne İmza Attı.

İstanbul’un En Büyük İlçelerinden Biri Olan Tuzla Birmes Sayani Sitesinde 24 Çalışanıyla İki Showroom Ve Perakende Satış Mağazasına Sahip Olan Hacı Osman Birinci’ nin Hedefi Civata Sektöründe Kendi Fabrikasını Kurup Kendi Üretip Kendi Markasını Satmak. Bununla İlgili Çalışmalarını Sürdürdüğünü De Söyleyebiliriz.

Türkiye’nin Tamamına Civata Ve Hırdavat Satışı Yapan Tuzla Cıvata’ nın Yaklaşık Bin Metrekarenin Üzerinde İki Tane Ana Deposu Mevcut.

Uzun Yıllar Önce Akçaabat’tan Çıkarak Çalışma Hayatlarını Dünyanın En Büyük Metropol Şehirlerin Başında Gelen İstanbul Gibi Yerde Daim Ettirmek Her Baba Yiğidin Harcı Değil.

Tuzla Civata’ nın Hayat Hikayesi Çokta Uzun Sayılmaz..15 Yıllık Bir Firma. Fakat Hacı Osman Birinci Ve Çocukları İşlerini Öylesine Sevdiler Ki Bugünkü Başarı Çizgisine Ulaşmanın Gururunu Yaşıyorlar.

Akçaabatlı Değerlerimizden Tuzla Civata Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Hacı Osman Birinci’ yi İstanbul’a Giderek Birmes Sanayi Sitesinde Yer Alan İşyerlerinde Ziyarette Bulundum.

Emin Olun. Karşıma Küçük Bir Civata Ve Hırdavatçı Dükkanı Çıkacak Olduğunu Düşündüm. Ben İse Düşündüğümle Kaldım. Karşıma Benim Gibi Sizlerinde Gurur Duyacağı Koca Koca Tuzla Civata Showroom Mağazaları Çıktı. Allah’ım Başta Hacı Osman Birinci Olmak Üzere Çocuklarına Çok Daha Kazanmayı Ve Büyümeyi Nasip Etsin.

Fanatik Sebatspor Ve Trabzonspor Taraftarı Olan Akçaabatlı Değerlerimizden Hacı Osman Birinci Nasipse Bu Hafta Trabzon’da Oynanacak Olan Trabzonspor, Fenerbahçe Maçına Gelecek. Her Sezon Kombinemi Alır Maçlara Giderim Diyen Akçaabatlı Değerimiz Hacı Osman Birinci Yoğunluktan Fırsat Bulursa Kendisini Akçaabatın Sesi İnternet Haber Sitemizin Ofisinde Misafir Etmeyi Düşünüyoruz.

İşte Size Akçaabatlı Değerlerimizden Tuzla Civata Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Osman Birinci..

Editör: Köksal Ustaoğlu