AkçaabatDeğerlerimizden Olan Görkem Giyim San.Ve Tic.A.Ş.Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Erol Yardım ile, Şerifali Mahallesi Söyleşi Sokak No: 10 34775 Ümraniye / İstanbul / Adresinde Yer Alan İdari Binasında Bir Araya Geldik.

Muhteşem bir yerleşkeye sahip olan Görkem Giyim San.Ve.Tic.A.Ş.'nin İdari binasına girmeden önce binaya doğru bakarak şöyle göğsümü gere gere gurur duyduğumu belirtmek istiyorum.Dünyanın sayılı büyük şehirlerin Başında yer alan İstanbul'da, Akçaabatlı değerlerimizin sahibi olduğu  muhteşem işyerlerini görmek inanın şahsımı gururlandırıyor.

Dile kolay altyapısı 1950 yıllarına dayanan bir Akçaabat-İstanbul göç hikayesi.

Bu hikayenin içerisinde İstanbul'da hafızlık yapmış dede var,Bu hikayenin içerisinde İstanbulda Açılan küçük bir manifaturacı dükkanı var,Bu hikayenin içerisinde şimdiki ismi ile Görkem Tekstil veya Görkem Giyim var,Bu hikayenin içerisinde Akçaabat Mevlüt Selami Yardım Ortaokulu ve Akçaabat Sebatspor var.

73 yıllık hayat hikayesinin içerisinde başarılarla geçen ömür.İşte o hikeyanin bugünkü jenarasyonu ayakta dimdik durmayı başaran muhteşem bir yönetici Akçaabat beyefendisi bir şahsiyet var.Ne mutluyuz ki bu şahsiyet Akçaabat ilçesini hiç mi hiç unutmamış.

Kendisiniz izlediğinizde şahsıma ne kadar hak verecek olduğunuzu Şimdiden tahmin ediyorum.Fakat bir iki cümlede olsa belirtmeden geçemeyeceğim.Erol Yardım'ı dinlediğinizdeki ses tonunu,Erol Yardım'ı izlediğinizde yüzündeki mimiklerini açıkcası bir beyefendiliğin bir kariyerin nasıl doğduğunu görebileceksiniz.Kendisi İle geçirdiğim ve sizler için gerçekleştirdiğim sohbeti yayınlamaktan gurur duyuyorum.

Muhteşem misafirperverliliğinden ve Desteklerinden ötürü Akçaabatlı Değerlerimizden Görkem Giyim San.Ve Tic.A.Ş.Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Erol Yardım'a Teşekkür Ediyorum.

Editör: Köksal Ustaoğlu