Akçaabatın Sesi İnternet Haber Sitesi - Ustaoğlu Medya Ajans Ailesi Olarak 2023 Yılında Başlatmış Olduğumuz "Gurbetten Sılaya Akçaabatlı Değerlerimiz" Programımızın Çekimleri İstanbul'da Devam Ediyor.

Amacımız Gurbette Yaşayan Akçaabatlı Değerlerimize Ulaşıp Kendileri İle Uzun Uzun Sohbet Etmek.Emin Olun Yıllar Öncesinden Akçaabat İlçesinden Gurbete Çıkmış veya Ailevi Sebeplerinden Dolayı İstnabul'da Yaşayıp İstanbul'da Dünyaya Gelmiş Çok Sayıda Akçaabatlı Değerlerimiz Var.

İşte Bunlardan Bir Tanesi..İstanbul Sultanbeyli İlçesi Özel Saygı Hastanesinde Görev Yapan Akçaabatlı Doktorumuz Ahmet Zeki Aydın.

Akçaabatlı Zeki Aydın Genel Cerrahi Uzmanı.Yaklaşık 30 Yıldır Aynı Hastanede Görev Yapıyor.Gerek Hastanede Gerekse Sultanbeyli İlçesinde Çok Sevilen Bir Şahsiyet Oldu.Dile Kolay 30 Yıl Bir Hastanede Görev Yapmak Her Baba Yiğidin Harcı Değildir.

Kendisine Ulaştığımızda Muhteşem Bir Ses Tonuyla Karşılaştık.Çok Kibar Bir Hemşerimle Karşılaşacak Olduğumu Asla Tahmin Edemedim.Polikinlik Odasında Gerçekleştirmiş Olduğumuz Sohbetimizde Darıcanın Altını Üstüne Getirdik.Çok Bilgili ve Donanımlı Bir Akçaabatlı Değerimizle Karşılaştım.Çok Sevimli Bir Şekilde Gerçekleştirmiş Olduğumuz Sohbeti Siz Saygıdeğer Takipçilerimizle Paylaşıyorum.

Editör: Köksal Ustaoğlu