Akçaabatın Sesi İnternet Haber Sitesi Olarak Yayın Hayatına Başladığımız Günden İtibaren Gerçekleştirdiğimiz Akçaabatlı Değerlerimizle Röportaj, Haber Ve Reklam Destek Çalışmalarımıza Her Geçen Gün Bir Akçaabatlı Değerimizi Ekleyip Tanıtıyoruz.

Özellikle Akçaabatlı Değerlerimize Akçaabatın Sesi Olarak Bizlere Verdikleri Maddi Manevi Desteklerinden Ötürü Teşekkür Ediyoruz.

Bugün Tanıyacak Olduğumuz Akçaabatlı Değerlerimizden, İş Hayatını İstanbul'da Sürdüren Akçaabat Akçakale Nüfusuna Kayıtlı "SAKER KAUÇUK" Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Halil Erol.

Sayın Halil Erol İle İstanbul’a Gitmeden Önce Telefonla Yaptığımız Görüşmeler Sonucunda Randevu Oluşturduk. Sonrasında İstanbul’da Yer Alan İşyerine Giderek Gurbette İş Hayatını Sürdüren Bir Kişi Olarak Tırnaklarını Kazıyarak Bugünkü Başarı Hikâyesine Nasıl Geldiğini Kahvemizi Çayımızı İçerek Bizlerle Paylaştı.

Akçaabatlı Değerlerimizden Biri Olan Başarılı İş Ve Spor İnsanı Halil Erol’a Ait “SAKER KAUÇUK” Fabrikası “İstanbul Başakşehir İstanbul Sanayi Bölgesi İpkas Sanayi Sitesi İkitelli” Adresinde.

20’nin Üzerinde Çalışanıyla 24 Saat Kesintisiz Kauçuk Üzerine Üretim Yapan Başarılı İş Adamı Halil Erol “SAKER KAUÇUK” İsmini Türkiye’nin 81 İli Başta Olmak Üzere Avrupa Ve Dünya Pazarına Sokma Başarısını Gösterdi.

Kendisini Tanımaktan Şeref Duyduğum Başarılı İşadamı Akçaabat Akçakale Nüfusuna Kayıtlı Halile Rol İstanbul’da Başlayan Sporculuk Hayatını Sebat Gençlikspor Yönetiminde Başkan Yardımcısı Olarak Taçlandırmanın Da Ayrıca Mutluluğunu Yaşıyor.

Cemil Usta’nın Yönetiminde Olmanın Mutluluğunu Yaşadığını Sözlerine Ekleyen Halil Erol’u Kendine Ait İşyerine Giderek Tanımaktan Ayrıca Mutluluk Duydum.

Yardımsever, Eğitim Sever, Çalışanıyla Arkadaş Olan Bir Yapıya Sahip Olan Halil Erol’un Başarı Hikâyesinde Her Zaman Sağ Kolu Olan Kızı Ve Uzun Yıllar Birlikte Çalıştığı Kadim Dostu İş Ortağı. Başarı Hikâyesinde Rolleri Olan Kızı Ve Ortağının Akçaabatlı Hemşerilerine Selamlarını Buradan Yazarak İletmek İstiyorum.

Değerli Okuyucularım Halil Erol İle İlgili Yazacak Olduğum Çok Fazla Kelimeler Var. Yukarıda Görüntülerde Kendi Sesinden Dinlediğiniz Gibi Mütevazılığı Her Zaman Ön Planda Tutan Değerimizin Başarı Hikâyelerine Yakın Zaman İçerisinde Ekleyecek Olduğumuz Çok Başlıklar Olacak. Bekleyelim Görelim.

“SAKER KAUÇUK” Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Halil Erol’a Bir Kez Daha Teşekkür Ediyoruz.

Editör: Köksal Ustaoğlu