Akçaabat sebat İşhanı 7.katta hizmete açılan, Akçaabat Sebat Veteranlar Spor Kulübü Derneği Lokalinin açılış törenine çok sayıda protokol ve spor adamı katıldı.

Açılış Törenine Başta Akçaabat Kaymakamı Ramazan Kurtyemez Olmak Üzere, Akçaabat Belediyesi Başkanı Osman Nuri Ekim, AK Parti Akçaabat İlçe Başkanı Hüseyin Altıntepe, CHP Akçaabat İlçe Başkanı Emre Köroğlu, İYİ Parti Akçaabat İlçe Başkanı Erol Gedikli,Akçaabatlılar Vakfı Başkanı Yaşar Erbaşaran,Akçaabat Esnaf Odası Başkanı Yaşar Sivrikaya,Akçaabat Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi Yöneticileri, Sebat Gençlikspor Kulübü Teknik Direktörleri Adem Çak, İbrahim Parlayan Ve Bazı Futbolcular, Geçmiş Yıllarda Akçaabat Sebat Spor Ve Tütünspor’da Futbol Oynayıp Jübile Yapan Futbolcular İle Birlikte Spor Adamları Katıldı.

Akçaabat Sebat Veteranlar Spor Kulübü Derneği onursal başkanı Salih Cihan’ın katkıları ile yapılan, ”Akçaabat Sebat Veteranlar Spor Kulübü Derneği Lokali Ve Yönetim Kurulu Odası” Her gün açık ve tüm Akçaabatlıların gelip çayını kahvesini sohbetini eşini dostunu arkadaşını alıp getirebilecek sohbet ortamı yapabilecek bir yer olması açılışa katılan davetliler tarafından Takdirle Karşılandı.

Akçaabat Sebat Veteranlar Spor Kulübü Derneği’ne Yapılan Muhteşem Açılışın Ardından, Açılışa Katılan Davetlilere İkramlar Verildi.

CİHANGİR KÖFTE – BALIK CİHANGİR KÖFTE – BALIK

Dernek başkanı Erdal Akkol yaptığı kısa açıklamasında ise, ”Daha önce kendimize ait bir lokalimiz ve yönetim kurulu odamız yoktu. İşadamı onursal başkanımız Sayın Salih Cihan’a ne kadar teşekkür etsek azdır. Bizlere muhteşem bir lokal ve yönetim kurulu odası kazandırdı. Ayrıca lokalimizin yemekhanesi de var. İlerleyen süreçte yemekhanemizi de aktif hale getireceğiz. Burası sadece veteranlara ait olmadığını herkesin bilmesini isteriz. Buraya isteyen tüm hemşerilerimizin gelip çayını kahvesini oyununu oynayıp rahatlıkla memnun kalabilecek oldukları bir lokal olabilecek olduğunu bilmelerini isterim. Yeni Yerimiz Akçaabatlı hemşerilerimize hayırlı olsun” Açıklamasında bulundu.

Editör: Köksal Ustaoğlu